Nursena Say aşkını böyle ilan etti « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

16 Haziran 2024 - 12:33

Nursena Say aşkını böyle ilan etti

Son Güncelleme :

02 Nisan 2023 - 13:54

Nursena Say aşkını böyle ilan etti

Miss Turkey 2022 güzelleri sosyal medyada tartışma konusu olmuştu. Çocukluğundan beri mimar olmak isteyen, bir yıldır mimarlık yapan Nursena Say, Türkiye güzeli seçildiği yarışma sonrası Milliyet Cadde’den Sercan Kısmet’e çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

“BEN TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL KIZI DEĞİLİM”

1.80 boyunda olan Nursena Say, “Kendinizi Türkiye’nin en güzel kızı olarak görüyor musunuz?” sorusuna şu cevabı vermişti:

Hayır, gerçekten görmüyorum. Ben Türkiye’nin en güzel kızı değilim. Miss Turkey’e başvurmuş olanlar arasından, genel kültür, konuşma tarzı ve oturuş-kalkışıyla, jüriye kendimi daha iyi yansıtmış biriyim. Eğer gerçekten daha iyi ifade edebilecek insanlar varsa, bu yarışmaya katılabilirler. İnsanlar dış görünüşümüze bakarak seçildiğimizi düşünüyorlar ve küçümsüyorlar. Buna çok karşıyım. Sadece uzun boylu kızların seçildiği zannediliyor.

“ESTETİĞİM YOK”

“Estetiğe karşı mısınız?” sorusu üzerine tescilli güzel, “Estetiğim yok ama karşı da değilim. İnsanlar istediğini yapabilir. Bazıları göz altı torbalarımın olduğunu yazıyor. Onlarla da çok mutluyum” ifadelerini kullanmıştı.

“BEDENİMLE MUTLUYUM”

Sosyal medyada bazı kullanıcıların, “Nasıl birinci oldu?” şeklinde eleştiriler yaptığı Say, “Dışarıdan gelen ‘Bu kızın ağzı böyle ve yüzü böyle’ gibi yorumlara yapacak bir şeyim yok. Böyle yaratıldım. Bedenimle mutluyum. O yüzden o yorumlar beni etkilemiyor. İsteyen istediğini söylesin, önemli olan benim kendimle mutlu olmam” şeklinde konuşmuştu.

İLAN-I AŞK

Demet Şener ve Pınar Altuğ gibi eski Türkiye güzellerinin jüri koltuğunda oturduğu Miss Turkey yarışmasında birincilik tacını takan Nursena Say, Instagram hesabından sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı.

ROMANTİK MESAJ

Avukat sevgilisiyle mutluluk karesini yayınlayan 24 yaşındaki model, “Hayatıma girdin. Tüm nehirlerin senin yansımanı, tüm yolların senin adımlarını beklediği bir krallığa geldiğin gibi” notunu düştü.

Demet Şener'den 'Miss Turkey' açıklaması: İngilizceleri yeterli değildi

‘İngilizceleri yeterli değildi’Demet Şener’den ‘Miss Turkey’ açıklaması: İngilizceleri yeterli değildiHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.