Öğretmenlere alınacak hediyeler yerine örnek bir davranış sergilediler « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 09:50

Öğretmenlere alınacak hediyeler yerine örnek bir davranış sergilediler

Öğretmenlere alınacak hediyeler yerine örnek bir davranış sergilediler
Son Güncelleme :

25 Kasım 2022 - 18:23

81 views

Gaziantep Ali Küncülü Ortaokulu öğrencilerinin velileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile öğretmenlere alınacak hediyeler yerine örnek bir davranış sergileyerek, Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) öğretmenler adına bağış yaptı.

Ali Küncülü Ortaokulu’ndaki öğrencilerin velileri, bu yıl bir farklılık yaparak aralarında para topladı. Topladıkları 26 bin 500 TL’yi ise LÖSEV’in banka hesabına okuldaki tüm öğretmenler adına bağış yaptı.

Okul aile birliği ve sınıf anneleri tarafından organize edilen etkinlik kapsamında tüm okulda bulunan öğrencilerin velilerine LÖSEV tarafından üzerinde öğretmenlerin isminin yazılı olduğu sertifikalar gönderildi. Öğrenciler ise velileri ile öğretmenlerine 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak sertifikaları verdi.

Gaziantep Ali Küncülü Ortaokulu’ndan anlamlı öğretmenler günü hediyesi öğretmenleri duygulandırdı. Bu kampanyayı organize eden okul aile birliği ve sınıf anneleri, böyle bir projede yer aldıkları için çok mutlu olduklarının altınızı çizerek, “Öğretmenlerimiz bizler için çok kıymetli, çocuklarımızın daha iyi bir nesil olmalarında en büyük etkeni gösteriyorlar. Bazen bizim çocuklarımıza gösteremediğimiz sevgiyi, sabrı gösteriyorlar. Onların gününü böyle bir bağış ile kutlamak bizi de oldukça mutlu etti. Bu projeden çok keyif aldık. Umarım bizde birilerine örnek oluruz. Başta başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.