Ömer Yılmaz esnafın desteği ile güven tazeledi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 19:55

Ömer Yılmaz esnafın desteği ile güven tazeledi

Ömer Yılmaz esnafın desteği ile güven tazeledi
Son Güncelleme :

29 Mart 2023 - 18:27

20 yılı aşkın süredir Gaziantep Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı yapan aynı zamanda Gaziantep Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı olan Ömer Yılmaz esnafın desteği ile güven tazeledi.

Gaziantep Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Genel Kurulu sonrası bir açıklama yapan Yılmaz Gaziantep Esnafı kamuoyuna teşekkür ederek, geçmişte olduğu gibi bundan sonrada esnaf için hizmetleri daha da iyi yapmaya devam edeceğini söyledi.,
Yılmaz açıklamasında şu cümlelere yer verdi;
“20 yılı aşkın bir zamandır esnafımıza hizmet etmekteyim ve hizmet etmeye devam edeceğim. Bu süre zarfında dünyayı sarsan Pandemi, Rus -Ukrayna savaşı, asrın felaketi olan deprem faciasıyla bölgemiz ve ülkemizde özellikle esnafımız olumsuz yönde etkilendi.
Bİzler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifleri olarak esnafımızın nakit ihtiyacını kimseye muhtaç etmeden düşük faizlerle destekledik. Bu noktada bizden ve esnafımızdan yardımlarını esirgemeden destek olan hükümetimize ve Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Esnafımıza esnaf destek paketi olarak yıllık yüzde 7,5 oranında düşük faizle 500 bin TL , işletme kredisi 5 yıl vadeli 3 ay ve 6 ay geri ödemeli olarak verilen kredinin yanı sıra 250 bin deprem yardım kredisi bir yıl ödemesiz, bunun yanı sıra ticari işyeri edindirme ve ticari araç edindirme kredisi olarak 10 yıl vadeli esnaf kredi olanağı sunmaktayız.
Bu acılı günümüzde esnaflarımızı tekrar ayağa kaldıracak desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve hükümetimize teşekkürlerimiz borç biliyor, bizlere sunulan bu destekle esnafımıza hizmete devam edeceğimizi bu vesile ile ifade etmek istiyorum “

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.