ONKOLOJİ HASTALARI DOKTORLARI İLE MAGNOLIA TATLISI ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPTI « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Nisan 2024 - 02:13

ONKOLOJİ HASTALARI DOKTORLARI İLE MAGNOLIA TATLISI ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPTI

ONKOLOJİ HASTALARI DOKTORLARI İLE MAGNOLIA TATLISI ATÖLYE ÇALIŞMASI YAPTI
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2022 - 15:31

64 views

Medical Point Gaziantep Hastanesi Onkoloji Servisi, bölgede uyguladığı öne çıkan tedaviler ve misafir memnuniyetine yönelik gerçekleştirdiği etkinliklerle dikkat çekiyor.

Onkoloji hastalarının moral ve motivasyonunun artırılması amacıyla, geçtiğimiz günlerde Medical Point Gaziantep Hastanesi Onkoloji Servisi’nin Kemoterapi Ünitesinde tedavi gören hastalarla sütlü hafif tatlı olan Magnolia yapımı gerçekleştirildi.

Medicalpoint Onkoloji Servisi, Tıbbi Onkoloji Uzmanları, Prof. Dr. Alper  Sevinç ve Doç. Dr. Gökmen Aktaş önderliğinde, Psikolog Kübra Arıcı destekleriyle tatlının en eğlenceli halini, Kemoterapi Ünitesinde yaptığı atölye çalışmasıyla kanser hastalarının hizmetine sunarak onkoloji hastalarından tam not aldı. Kanser tedavisi gören hastaların, hekimleriyle ve hastane çalışanları ile yaptığı birbirinden lezzeti  magnolialar, hastanenin pasta şeflerinden ve diyetisyenleri tarafından da onaylandı.

Bu tür etkinliklerin daha sık yapılmasını istediklerini belirten onkoloji hastaları, hekimleriyle tedavi dışında sütlü tatlı yapacaklarını hayal bile etmediklerini belirterek etkinliğin kendileri için mutluluk verici olduğunu aktardılar. Onkoloji hastalarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlik fotoğraf karelerinde güzel bir anı olarak öne çıktı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.