Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi! ‘İyi ki be kocam’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

22 Şubat 2024 - 21:04

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi! ‘İyi ki be kocam’

Son Güncelleme :

17 Ağustos 2022 - 13:45

48 views
Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi!  ‘İyi ki be kocam’

Kendisinden dokuz yaş küçük oyuncu Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ, 2009’da kızı Su’yu kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Geçtiğimiz aylarda  “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programına konuk olan güzel oyuncu, mutlu evliliği ile alakalı konuşmuştu. 47 yaşındaki Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok mutluyuz.

“ADAMIN BENİMLE GEÇİNMEYE GÖNLÜ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize saygımız ve tanıdığımız alanlar var. Ben hep söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili ilişkiyi sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa bazı şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, deneyimlere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Dolayısıyla evde sürekli yeni deneyimler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” şeklinde konuşmuştu.

AŞK DOLU PAYLAŞIM

Zaman zaman eşiyle pozlarını takipçileriyle paylaşan Pınar Altuğ bu karelere bir yenisini daha ekledi. Atacan’ın kendisine evlilik teklifi etmesinin yıl dönümünü kutlayan Altuğ’a eşi de kayıtsız kalmadı. Kısa bir süre önce Instagram hesabı açarak sosyal medya dünyasına adım atan Yağmur Atacan da eşi Altuğ’a aşkla seslendi.

Pınar Altuğ'un teknede yoga keyfi!

‘Harika bir sabahtı’Pınar Altuğ’un teknede yoga keyfi!Haberi Görüntüle

“SONSUZA KADAR”

Kendisi gibi oyuncu eşi Yağmur Atacan ile teknede çektiği fotoğrafını takipçileriyle paylaşan bir çocuk annesi Pınar Altuğ, aşk karesine; “Bana ‘Karım olur musun?’ diye soralı 15 yıl oldu, İyi ki be kocam. Sonsuza kadar!” diye yazdı.

Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaşan Yağmur Atacan da gönderisine; “Şimdilik sadece 15 yıl oldu ‘evet’ sorusunu soralı. My love (Aşkım)” notunu düştü. Ardından bir paylaşım daha yapan eski oyuncu, “İyi ki dedik hep. Bize kaldırıyorum bu kadehi. En güzel pazartesi. İşten kaçmamın nedeni sevgilim… Nice yıllarımız olsun” ifadelerini kullandı.

Saatlerce güneşlendiPınar Altuğ güzel havanın tadını çıkardı!Haberi Görüntüle

“HANGİ YILLAR BU YILLAR”

Öte yandan güzelliği ve formda görüntüsüyle de sık sık haberlere konu olan Pınar Altuğ’a ‘Yıllara meydan okuyor’ yorumları yapıldı. Eşinin kendisine gösterdiği bu haberi paylaşan 39 yaşındaki Atacan ise “Her sene ‘Yıllara meydan okuyor’. Hangi yıllar len bu yıllar. Daha fazla direnemiyorum, ben yaşlanacağım” mesajını yazmıştı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.