Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı: Seni çok seviyor ve özlüyorum « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 20:03

Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı: Seni çok seviyor ve özlüyorum

Son Güncelleme :

10 Mart 2023 - 13:10

51 views
Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı: Seni çok seviyor ve özlüyorum

Televizyon ve tiyatronun güldüren yüzü Rasim Öztekin. 2021’de hayatını kaybetmişti. Usta oyuncunun ölümü sanat dünyasını yasa boğmuştu.

Sık sık eşine olan aşkını dile getiren Esra Kazancıbaşı Öztekin, Rasim Öztekin’in ölümünün ikinci yılında dün mezarı başındaydı.

“GÖSTERİŞİ SEVMEZDİN”

Esra Kazancıbaşı, Instagram sayfasından yayınladığı fotoğrafalara duygusal bir not düştü:

Gösterişi, şatafatı hiç sevmezdin. Sevilen, ünlü bir sanatçı olarak ayrıcalık görmeyi de. Her görüşten, her kesimden insana saygı duyardın. İşte bu yüzden toplumun Rasim Ağabey’i oldun. Ülkemizde yaşanan büyük deprem faciasında onbinlerce insanın yaşamını yitirdiği, evini, işini, ailesini, sevdiklerini kaybettiği, zincirleme yasların yaşandığı bu zorlu dönemde, sadece akraba ve yakın arkadaşlar arasında düzenlenen minik bir törenle ikinci ölüm yıldönümünde andık seni.

Kazancıbaşı şöyle devam etti; “Kadın emeğine ve kadın haklarına çok değer veren bir sanatçı olarak çok anlamlı bir tarihte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde gökyüzüne uğurlamıştım seni. İşte bugün, Dünya Kadınlar Günü’nün sembolü sapsarı mimozaları bıraktık kabrine. Seni çok seviyor ve özlüyorum. ÇYDD Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’nda eğitim gören her genç ise tesellim oluyor. Çünkü onlar tiyatro sahnesinde seni yaşatacaklar.”

Esra Kazancıbaşı'ndan Rasim Öztekin'e: Sevgin, enerjin hep benimle!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREsra Kazancıbaşı’ndan Rasim Öztekin’e: Sevgin, enerjin hep benimle!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.