SANKO Okulları öğrencilerinin tenis başarısı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Eylül 2022 - 19:50

SANKO Okulları öğrencilerinin tenis başarısı

SANKO Okulları öğrencilerinin tenis başarısı
Son Güncelleme :

31 Mart 2022 - 17:24

Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Okul Sporları Kort Tenisi Müsabakası”nda SANKO Okulları Yıldız Erkek Tenis Takımı il birincisi, Yıldız Kız Tenis Takımı ise il ikincisi oldu.
Mehmet Şimşek Tesislerinde düzenlenen şampiyonada, Samet Yiğit Çupurbaş, Erdem Horoz, Mert Güzel ve İlyas Batuhan Özkan’dan oluşan SANKO Okulları Yıldız Erkek Tenis Takımı; Sevil Arif Develi Ortaokulu, Turgut Özal Ortaokulu, Osman Gazi Ortaokulu ve Adil Teymur Ortaokulu ile oynadığı dört karşılaşmayı da kazanarak il birinciliği kupasını kazandı.
SANKO Okulları öğrencilerinden Eylül Kurt, Simge Köybaşı, Doğa Arslan ve Nisa Yılankırkan’dan oluşan Yıldız Kız Tenis Takımı ise Sabiha Fırat Köleoğlu Ortaokulu, Turgut Özal Ortaokulu ve Sevil Arif Develi Ortaokulu ile oynadığı üç karşılaşmanın ikisini kazanarak il ikinciliği kupasını aldı.
SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı; öğrencilerini ve öğretmenlerini başarılarından dolayı kutlayarak, nisan ayında düzenlenecek bölge şampiyonasına katılma hakkı elde eden Yıldız Erkek Takımına başarılar diledi.

FİKSTÜR - 16 Eylül 2022 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Galatasarayvsarabam.com Konyaspor

20:00

Atakaş HataysporvsYukatel Kayserispor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 arabam.com Konyaspor 6 7 14
2 Medipol Başakşehir 5 9 13
3 Beşiktaş 6 6 13
4 Adana Demirspor 6 4 13
5 Galatasaray 6 3 13
6 Gaziantep FK 6 4 11
7 Fenerbahçe 5 9 10
8 Trabzonspor 6 0 10
9 Yukatel Kayserispor 6 0 9
10 Corendon Alanyaspor 6 0 8
11 Bitexen Giresunspor 6 -3 7
12 Fraport TAV Antalyaspor 6 -3 6
13 Kasımpaşa 6 -9 6
14 VavaCars Fatih Karagümrük 5 -2 5
15 Demir Grup Sivasspor 6 -5 4
16 İstanbulspor 5 -6 4
17 HangiKredi Ümraniyespor 6 -4 2
18 Atakaş Hatayspor 5 -4 1
19 MKE Ankaragücü 5 -6 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bodrumspor 5 5 10
2 Beyçimento Bandırmaspor 4 4 10
3 Boluspor 5 2 10
4 Eyüpspor 5 0 10
5 Sakaryaspor 5 3 9
6 Ankara Keçiörengücü 5 1 8
7 Pendikspor Futbol 5 1 8
8 Manisa FK 4 1 7
9 Tuzlaspor 5 0 7
10 Çaykur Rizespor 4 4 6
11 Yılport Samsunspor 5 1 6
12 Gençlerbirliği 5 -1 5
13 Göztepe 5 -1 5
14 Adanaspor 5 -1 4
15 Altay 5 -3 4
16 Altınordu 4 -2 3
17 Erzurumspor FK 4 -3 3
18 Yeni Malatyaspor 5 -7 2
19 Altaş Denizlispor 5 -4 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bitexen Düzcespor 3 5 7
2 Çorum FK 3 4 7
3 Şanlıurfaspor 3 3 7
4 Anagold 24Erzincanspor 3 2 7
5 Batman Petrolspor 3 3 6
6 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 3 1 6
7 Menemen FK 3 0 6
8 Afjet Afyonspor 2 1 4
9 Ankaraspor 3 0 4
10 Amed Sportif Faaliyetler 3 0 4
11 İnegölspor 2 2 3
12 Bursaspor 2 0 3
13 Esenler Erokspor 3 -1 3
14 Tarsus İdman Yurdu 3 -1 2
15 Isparta 32 Spor 3 -1 2
16 Sivas Belediyespor 3 -3 1
17 Somaspor 3 -3 1
18 Eşin Group Nazilli Belediyespor 3 -5 1
19 Bayburt Özel İdarespor 3 -7 0
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 3 4 9
2 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 3 5 7
3 Kocaelispor 3 2 7
4 TECO Karacabey Belediyespor 3 3 5
5 Serik Belediyespor 3 1 5
6 1461 Trabzon FK 3 1 5
7 Ankara Demirspor 3 1 5
8 Bucaspor 1928 3 1 5
9 Baynet İnşaat Balıkesirspor 3 1 4
10 Sarıyer 3 0 4
11 Silahtaroğlu Vanspor FK 3 0 4
12 Diyarbekirspor 3 -1 4
13 Fethiyespor 3 -2 3
14 Etimesgut Belediyespor 3 -1 2
15 Weecoins Kırklarelispor 3 -1 2
16 Kırşehir Futbol SK 3 -1 2
17 GMG Kastamonuspor 3 -2 1
18 Pazarspor 3 -3 1
19 Uşakspor A.Ş. 3 -4 1
20 Adıyaman FK 3 -4 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Ajax 1 4 3
2 Napoli 1 3 3
3 Liverpool 1 -3 0
4 Rangers FC 1 -4 0