ŞEHİTLERİMİZE AĞLIYORUZ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

17 Nisan 2024 - 02:59

ŞEHİTLERİMİZE AĞLIYORUZ

ŞEHİTLERİMİZE AĞLIYORUZ
Son Güncelleme :

27 Kasım 2022 - 20:43

31 views

Önceki gün Karkamış ilçesine yapılan roketli saldırıda şehit olan 21 yaşındaki Ayşenur Alkan ve 5 yaşındaki Hasan Karataş’ın acısı dinmeden, yeni bir acıyla daha sarsıldık.. Teğmen Duabey Onur Öztürkmen ve Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu, Pençe-Kilit Operasyonu sırasında açılan taciz ateşi sonucu şehit oldu.

Kuzey Irak’ta icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu sırasında açılan taciz ateşi sonucu Teğmen Duabey Onur Öztürkmen ve Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu, şehit oldu.  Teğmen Duabey Onur Öztürkmen’in ve Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu’nun şahadet haberleri ailelerine Şehit haberleri tüm ülkeyi yasa boğdu.

Kuzey Irak’ta icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu sırasında açılan taciz ateşi sonucu Teğmen Duabey Onur Öztürkmen  ve Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu şehit oldu.

Kuzey Irak’ta icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu sırasında açılan taciz ateşi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu şehit oldu. Şehit Eyyüp Uğurlu’nun acı haberi Gaziantep’te yaşayan ailesine ulaştırıldı.

Kuzey Irak’ta icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu sırasında hain terör örgütü tarafından üs bölgesine taciz ateşi açıldı. Teröristler tarafından açılan taciz ateşi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu (25) ve Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Demir (21) şehit oldu. Hain saldırı sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu’nun acı haberi Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi Seyrantepe Mahallesi’nde yaşayan ailesine ulaştırıldı. Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kuzey Irak’ta teröristlerin saldırısında şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Eyyüp Uğurlu’un ailesini  ziyaret ederek  acılarını paylaşmaya çalıştılar.

BABA EVİNE TÜRK BAYRAKLARI ASILDI

Küçük yaşta annesini kaybettiği öğrenilen şehidin acı haberini alan baba Cemal Uğurlu ve diğer yakınları gözyaşı dökerek feryat etti. Acı haberin ardından şehidin evinin bulunduğu apartman ve siteye Türk bayrakları asıldı. Şehit Eyyüp Uğurlu’nun 8 kardeşi olduğu öğrenildi. Şehit Eyyüp Uğurlu’nun  Gaziantep’te düzenlenecek törenin ardından son yolculuğuna uğurlanması bekleniyor.

TEĞMEN DUABEY ONUR ÖZTÜRKMEN, NİZİP’TEKİ KÖYÜNDE TOPRAĞA VERLECEK

Kuzey Irak’ta icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu sırasında açılan taciz ateşi sonucu Teğmen Duabey Onur Öztürkmen şehit oldu. Gaziantep’in Nizip ilçesi nüfusuna kayıtlı Teğmen Duabey Onur Öztürkmen, Kuzey Irak’ta icra edilen Pençe-Kilit Operasyonu sırasında açılan taciz ateşi sonucu şehit oldu.

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kuzey Irak’ta teröristlerin saldırısında şehit olan Piyade Teğmen Onur Öztürkmen için Gaziantep’in Nizip ilçesi Eyüp Sultan Mahallesi’nde kurulan taziye evini ziyaret etti. Heyet, şehidin annesi emekli öğretmen Gülşen Öztürkmen ile babası emekli Uzman Çavuş Derde Öztürkmen’i ziyaret ederek başsağlığı diledi.

 

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.