Selen Görgüzel eski nişanlısıyla görüntülendi! Aşk yeniden mi? « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 19:56

Selen Görgüzel eski nişanlısıyla görüntülendi! Aşk yeniden mi?

Son Güncelleme :

28 Şubat 2023 - 11:45

Selen Görgüzel eski nişanlısıyla görüntülendi! Aşk yeniden mi?

Hamdi Alkan ile 2014 yılında nikâh masasına oturduğu Selen Görgüzel, Mart 2022’de tek celsede boşanmıştı. Geçtiğimiz temmuz ayında Magazin D Pazar’ın canlı yayınına Bodrum’dan katılan Görgüzel, Haber Müdürü Asiye Acar’ın “Hamdi Bey sizi sosyal medyadan engellemiş, neden olabilir?” sorusuna, “Bence Hamdi hâlâ bana aşık” şeklinde çok konuşulan bir cevap vermişti.

“ÖNCE SELEN TAKİPTEN ÇIKTI”

Eski eşinin “Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı” şeklindeki gündem olan sözleri hatırlatılan Hamdi Alkan ise şu ifadeleri kullanmıştı:

Sosyal medyada takipten çıktığım yazıldı, ilk önce kendisi beni çıkardı. Üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra ben de çıkardım. Bu gayet normal bir durum. Bir yaşanmışlık var, hâlâ fotoğraflarımız duruyor orada, güzel anılardı. Bunların konuşuluyor olması da garip geliyor bana.

AYLAR SONRA BİRLİKTELER

Sekiz yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandıran Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel, Ocak ayının ilk günlerinde ise İstinyePark’da objektiflere takılmıştı. Öğle saatlerinde birlikte AVM’ye gelen Alkan ve Görgüzel, İstinye Pazarı katında bir mağazadan çıkarken görüntülenmişti.

'Asgari ücretle çalışan benimle yaşayamaz' demişti! Özür diledi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Asgari ücretle çalışan benimle yaşayamaz’ demişti! Özür dilediHaberi Görüntüle

“YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN”

Bir anda karşılarında basın mensuplarını gören eski eşler, kısa süren şaşkınlığın ardından birlikte açıklama yapmıştı. “Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın, annem ameliyat oldu. Hamdi Bey de sağ olsun eski kayınvalidesi için bana destek oluyor. Birkaç eksiğimiz var, onları alıp hastaneye annemin yanına gideceğiz” demişti.

ESKİ NİŞANLISIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Tüm bunların ardından Selen Görgüzel, yıllar önce nişanlandığı ve ardından ayrılık kararı aldığı Ertuğrul Bitlis ile birlikte Akmerkez’de kameralara yansıdı. Yanlarında bir erkek arkadaşı daha bulunan Görgüzel, Bitlis ve arkadaşı ile birlikte yemek yedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSelen Görgüzel: Şov yapan erkekler midemi bulandırıyor!Haberi Görüntüle

KAMERALARI GÖRÜNCE UZAKLAŞTILAR

Saatlerce oturup sohbet eden üçlü, daha sonra mekandan ayrılırken gazetecilerin kendisini çekmesi ile birbirinden uzaklaştı. Selen Görgüzel, “Denk geldik, yemek yedik” diyerek hızlı adımlar ile oradan ayrıldı.

Selen Görgüzel'den 'ayı kanı' açıklaması: İlk yaptıracak kişilerden birisi olacağım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSelen Görgüzel’den ‘ayı kanı’ açıklaması: İlk yaptıracak kişilerden birisi olacağımHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.