Ünlü isimlerin Çeşme ve Bodrum tatilinden objektiflere takılanlar « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

8 Aralık 2022 - 05:42

Ünlü isimlerin Çeşme ve Bodrum tatilinden objektiflere takılanlar

Son Güncelleme :

07 Ağustos 2022 - 23:12

Ünlü isimlerin Çeşme ve Bodrum tatilinden objektiflere takılanlar

Dizisi, filmi, klibi ve konseri derken koca bir sezonu geride bırakan ünlü isimler, soluğu tatil bölgelerinde aldı. Gösteri dünyasının popüler isimlerinden kimi Çeşme’yi kimi Bodrum’u tercih etti. Deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkaran Seda Sayan- Çağlar Ökten, Hakan-Gizem Hatipoğlu ve Danilo Zanna Bodrum’u tercih ederken; Mehmet Yılmaz Ak, Özcan Deniz- Samar Dadgar ve Ulaş Tuna Astepe Bodrum’da görüntülendi. Bakalım kim tatilini nasıl geçiriyor..

BU BALAYI BİTMEZ

Beraber çalıştığı şarkıcı Çağlar Ökten ile 3.5 ay önce evlenen Seda Sayan, önceki gün eşiyle birlikte Bodrum Turgutreis’teki Rammos Otel’de görüntülendi. Mikanos tatillerini bitirdikten sonra ayaklarının tozuyla Bodrum’a gelen çiçeği burnunda çift, kısa bir Bodrum tatilin ardından birlikte İsviçre’ye gideceklerini söyledi.

‘Sırtın yere gelmez oğlum’Çağlar Ökten’in oğlu Artur’dan ‘Seda Sayan’ yorumuna yanıt!Haberi Görüntüle

UZATMALI TATİL

Hakan-Gizem Hatipoğlu çifti, önceki gün Bodrum Turgutreis’teki Rammos Otel’de görüntülendi. Yaz tatillerini uzattıkları söyleyen Hakan Hatipoğlu, “Yaklaşık bir aydır tatildeyiz bir türlü İstanbul’a dönemedik. Buraya da üç günlük tatil için geldik ama yine dayanamayıp tatilimizi uzattık” dedi.

Oğullarının doğum günü için buluştularDanilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek aylar sonra bir aradaHaberi Görüntüle

HULK GİBİ DENİZE ATLADI

İtalyan şef Danilo Zanna, 2012 yılında evlendiği ve geçtiğimiz yıl boşandığı eski eşi Tuğçe Demirbilek ile birlikteliğinden olan çocukları Zeno Tibet Zanna ile tatile çıktı. Baba- oğul geçtiğimiz gün Bodrum Yalıkavak’ta tekne tatilinde görüntülendi. Sempatik tavırlarıyla milyonların gönlünü kazanan ünlü Şef Danilo Zanna oğlu ile bir hayli keyifli dakikalar geçirdi. Zeno’yu öpmelere doyamayan Danilo, daha sonra oğluyla tekneden atlamak için hazırlandı. Denize atlarmış gibi yapıp son anda vazgeçen Danilo renkli kareler oluşturdu. Zeno babasından intikamını almak için gecikmedi. Bol bol denize atlayan baba-oğulun ilişkisi parmak ısırttı. Deniz sefasından sonra Danilo Zanna oğlu Zeno’yu suyla ıslattı.

TEK BAŞINA TATİL

Yargı’da ‘Savcı Pars’ı canlandıran oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, önceki gün Ayayorgi’de görüntülendi. Uzun zamandır Alaçatı’da tatil yapan Ak, önceki gün Yuzu Beach’te tek başına denize girdi. Kısa yüzüşün ardından şezlonguna geçen Ak kurulandıktan sonra oturarak zaman geçirdi.

Dikkat çeken açıklamaKadriye Özcan: Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum!Haberi Görüntüle

BÜTÜN GÜN OĞLU İLE İLGİLENDİ

49 yaşındaki Özcan Deniz, kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi İranlı modacı Samar Dadgar, Çeşme’de tatil yapıyor. Alaçatı’da bir aydır tatil yapan Deniz, sevgilisi ve oğlu ile zaman geçiriyor. Önceki gün oğlu Kuzey ve sevgilisi ile Fun Beach’te görüntülendi. Bütün gün oğlu ile ilgilenen Deniz, bir ara sevgilisi Dadgar ile oğluna güneş kremi sürdü.  Kumda oynayarak vakit geçiren Kuzey’e babası Deniz de zaman zaman kumda oynayarak eşlik etti. Denize girmek yerine şezlongda oturarak bütün gün oğlu ile ilgilenen Deniz, şapkasını takarak güneşten korunurken ara ara sevgilisi de deniz içinde kısa yürüyüşler yaptıktan sonra sevgilisi Deniz’in yanına giderek zaman geçirdi.

MENAJERİ İLE MİDYE YEDİ

TRT 1’de yayınlanan ‘Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı’ dizisinin Hızır Reis’i canlandırın Ulaş Tuna Astepe, önceki gün Çeşme’de bir beach’te görüntülendi. Astepe menajeri ile birlikte beach’te şezlongunda oturarak zaman geçirdi. Astepe bir ara yerinden kalkarak midyeciyi çağırdı ve birlikte midye yiyerek sohbet ettiler.

Ünlü isimlerin tatil keyfi!Deniz sonrası romantik anlarHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.