Ünlü oyuncuların Çeşme’de deniz keyfi! Çöpleri görünce dayanamadı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

3 Aralık 2023 - 22:50

Ünlü oyuncuların Çeşme’de deniz keyfi! Çöpleri görünce dayanamadı

Son Güncelleme :

24 Ağustos 2022 - 10:19

43 views
Ünlü oyuncuların Çeşme’de deniz keyfi! Çöpleri görünce dayanamadı

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının tanınmış isimleri yazın gelmesiyle tatile çıktı. Sezonun yorgunluğunu atan oyuncular; deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken objektiflere yansıdı. ‘Arka Sokaklar’da rol alan Özgür Ozan ve ‘Mahkum adlı dizide oynayan Kalabalık, Çeşme sahillerinde objektiflere yansıdı. İşte yakışıklı oyuncuların renkli tatil görüntüleri…

BABA-OĞUL DENİZDE

Kanal D’nin 16 sezondur izleyicisi ile buluşan fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’da ‘Komiser Hüsnü Çoban’ karakterini canlandıran Özgür Ozan, yazı Çeşme’deki evinde geçiriyor. 56 yaşındaki Ozan, önceki gün ailesiyle beraber Çeşme’de bir beach’te görüntülendi.

Uzun bir süre denize girmeden şezlongda oturup eşi ve arkadaşlarıyla sohbet eden Ozan, daha sonra da oğlu Ali Demir ile birlikte denizde vakit geçirdi. Yüzmeyi yeni öğrenen ve taktığı şnorkelle denizde ilerleyen Ali’yi babası da sürekli elleriyle iterek hızlanmasını sağladı. Sudan çıkmak istemeyen Ali, babası ile bir süre daha denizde kaldı.

Özgür Ozan'dan duygulandıran paylaşım

“İnsan, babası ölünce büyürmüş!”Özgür Ozan’dan duygulandıran paylaşımHaberi Görüntüle

JET-SKI KEYFİ

Ozan, geçtiğimiz haftalarda da küçük oğlu Ali Demir ile birlikte jet-skiye binerken görüntülenmişti. Oğlu için jet-skiye binen usta oyuncu, suyun üzerinde minik minik ilerleyerek oğlunu gezdirmişti. Baba oğulun keyifli halleri objektiflere yansımıştı.

 2006 yılında Neslihan Uğur ile dünyaevine giren Özgür Ozan’ın, Ali Demir dışında Derin Deniz adında bir oğlu daha bulunuyor.

“İNSANLARI BUNA NASIL İNANDIRACAĞIZ?”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Hülya Koçyiğit’in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olan Özgür Ozan, ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin yeniden başladığı dönem ile ‘Arka Sokaklar’a başladığı dönemin aynı olmasından dolayı dizide yer almadığını söylemişti.

Ozan, “Selami karakterinden sonra çok korktum. ‘Selami’ kılıbık diyebileceğiniz bir karakter, ‘Hüsnü Çoban’ işinde çok başarılı bir polis komiseri. ‘İnsanlara nasıl inandıracağız bunu?’ diye ben çok endişelenmiştim. ‘Selami komiserim’ diyenler vardı. Hem komiserim hem Selami. Hüsnü Çoban’ı yaratmaya, seneler sonra da insanları da inandırmaya devam ettik” demişti.

‘Senin yaşın gittikçe gençleşiyor’Özgür Ozan imaj değiştirdi! Haberi Görüntüle

ÇÖPLERİ GÖRÜNCE DAYANAMADI

Daha önce ‘Çarpışma’, ‘İstanbullu Gelin’, ‘Yeni Hayat’ gibi dizilerde boy gösteren Furkan Kalabalık, rol aldığı dizinin ikinci sezon çekimleri başlayana kadar yaz dönemini Çeşme’de değerlendirmeye devam ediyor.

Yüzmek için gittiği bir koyda etrafa atılmış çöpleri ve şişeleri görünce dayanamayan oyuncu, çevreyi kirleten tüm atıkları toplayarak büyük bir poşete doldurdu. Çöpleri temizleyen ve sıcaktan iyice bunalan Kalabalık, daha sonra denize girerek serinledi.

ANNESİYLE ÇEŞME’DE

Öte yandan Kalabalık, geçtiğimiz haftalarda da Londra’da yaşayan annesiyle Çeşme’de buluşup özlem gidermişti. Yakın zamanda anneannesini ve dedesini kaybeden Furkan Kalabalık, bu durumdan en çok etkilenip üzülen annesine moral vermek için de onunla beraber bir beach’e gitmişti. Suyun serin olması nedeniyle annesi denize girmekte tereddüt etse de genç oyuncu hem soğuğa aldırmadan yüzdü hem de annesini sağa sola döndürerek güç gösterisi yapmıştı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.