Yıldırım:  “30 Ağustos Zaferi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kayıtsız şartsız bağımsızlığını müjdelemiştir” « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

17 Nisan 2024 - 20:11

Yıldırım:  “30 Ağustos Zaferi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kayıtsız şartsız bağımsızlığını müjdelemiştir”

Yıldırım:  “30 Ağustos Zaferi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kayıtsız şartsız bağımsızlığını müjdelemiştir”
Son Güncelleme :

28 Ağustos 2022 - 13:51

32 views

Merkezi Gaziantep‘te bulunan Anadolu Sağlık İşletmeleri Derneği (ASİD) Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı.
SANKO Üniversitesi Genel Sekreteri de olan Dr. Yıldırım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğindeki yüce Türk Milletinin 100 yıl önce tarihi zafere imza attığını belirtti. 30 Ağustos’u “Tarihimizin dönüm noktalarından birisi” olarak tanımlayan Dr. Yıldırım, bu zaferin, Türk Milletinin birlik ve beraberlik içinde verdiği onurlu mücadelenin sonucunda kazanıldığına dikkat çekti. Büyük Taarruz’un çok zor şartlarda inanç, kararlılık ve dayanışma ruhuyla kazanılan bir zafer olduğunu anımsatan Dr. Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bu vesileyle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatan uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha minnet ve rahmet, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.