Açılışı için geri sayım başladı! ‘TOGG Cüzdan’ özelliği « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 10:59

Açılışı için geri sayım başladı! ‘TOGG Cüzdan’ özelliği

Açılışı için geri sayım başladı! ‘TOGG Cüzdan’ özelliği
Son Güncelleme :

17 Ekim 2022 - 8:49

27 views

TOGG’un Gemlik’te bulunan üretim tesisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla açılacak. Son olarak, Paycell ile işbirliğine giden TOGG, mobilite çözümlerine Paycell’in ödeme sistemleri ve dijital finansal çözümlerini de entegre edecek. Böylece TOGG kullanıcıları, ‘TOGG Cüzdan’larını oluşturarak, seyir halindeyken TOGG’un anlaşmalı üye işyerlerinin ürün, servis ve hizmetlerini satın alabilecek. Ayrıca kullanıcılar, TOGG’un navigasyon sistemi üzerinden söz konusu işyerlerinde ve elektrikli araç şarj istasyonlarında ödemelerini araçtan inmeye gerek kalmadan kolayca yapabilecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İstanbul Motorlu Araç Satıcıları Derneği (İMAS) Başkanı Hayrettin Ertemel şu ifadeleri kullandı: “Herkes gibi bizlerin de heyecanla beklediği ve artık çıkışına sayılı günler kalan yerli otomobilimiz TOGG hakkında her geçen gün yeni ve inovatif projelerle desteklendiğini öğreniyoruz.

“İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRACAK TEKNOLOJİLERİ BİZLERE SUNACAK”

Son olarak Paycell ile gidilecek olan iş birliği vesilesi ile eklenecek mobilite çözümler, TOGG’un otomobil özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu yenilikçi fikirler sayesinde günlük hayatımızda da işimizi kolaylaştıracak teknolojileri bizlere sunacak. Bizlere sağladığı bu avantajlar haricinde, geleceğin teknolojisinin belirlenmesinde de öncü konumda olacaktır.

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı:“Tabi teknoloji gün geçtikçe gelişiyor. Artık Avrupa’da olduğu gibi çoğu plazaların teslimat noktası olacağını ve insanlar internetten araç alabileceklerini ve bu internetten araçları satın alan şahısların da devasa plazaların yalnızca araç teslimat noktası olacağını göreceğiz.

“KESİNLİKLE AVANTAJLI BİR DURUMA GÖTÜRÜR”

Ödeme sistemi ile entegrasyonunun sağlanması TOGG’u diğer elektrikli araçlara göre daha avantajlı bir duruma mı götürür?

Kesinlikle avantajlı bir duruma götürür. Her şeyden önce bizim insanımız bu konuda milli düşünecektir. Yerli ve milli olan aracımıza bugüne kadar destek olduğumuz gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz.

Vatandaşımızın da aynı şekilde düşüneceğini, kendi aracına sahip çıkacağını öncelik sırası olarak da yerli ve milli olan TOGG’a önem vereceğine inanıyoruz.”

Kamu personeline promosyon yarışı

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.