Bade İşçil kayalıklarda poz verdi! Beğeni yağdı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

26 Mart 2023 - 12:39

Bade İşçil kayalıklarda poz verdi! Beğeni yağdı

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2022 - 12:23

20 views
Bade İşçil kayalıklarda poz verdi! Beğeni yağdı

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda gezintiye çıkardığı köpeği Mösyö ile görüntülenen ünlü oyuncu Bade İşçil, çocukları Azur için eski eşi Malkoç Sualp ile görüştüklerini söyleyip, “Ne olursa olsun çocuğumun babası, onun genini soy adını taşıyor. Zaten o adamı sevmezsem çocuk yapmazdım” dedi.

“BİRBİRİMİZİ İDARE EDİYORUZ”

“Biz zamanında anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar ayrı olabiliriz ki? Maşallah diyeyim idare ediyoruz, birbirimizi çocuk için. Çocuğumun babası yani ne olursa olsun. Kötü bir şey de olsa çocuğum onun soyadını, genini taşıyor, ben o adamı sevmesem çocuk yapmazdım zaten.”

NE OLMUŞTU?

Olaylı boşanma davaları ile magazin manşetlerini süsleyen ikili, oğulları Azur için düşmanlığı bitirmişti. İkili arasındaki buzlar zamanla iyice eridi ve dostluğa dönüştü.

Boşanma sonrası kalbini aşka kapatan Bade İşçil ile Malkoç Sualp, geçtiğimiz yıl Bodrum’da tatilde çocukları için bir araya geldi. Yalıkavak’ta bir beach’te görüntülenen eski eşlerin keyfi yerindeydi. Bu eğlenceli tatile Bade İşçil’in annesi Kadriye Hanım da eşlik etti.

TATİL SEZONUNU AÇTI

Bade İşçil, önceki gün her yaz müdavimi olduğu Bodrum’da tatil sezonunu açtı. Oyuncu Türkbükü’nde bir beach’te görüntülendi. Bir süre şezlongta güneşlenen İşçil, sıcak havaya daha fazla dayanamayıp kendini Bodrum’un serin sularına bıraktı.

MUHABİRLERE EL SALLADI

Bol bol yüzüp denizin tadını çıkaran İşçil, kendisini görüntüleyen muhabirleri fark edince el salladı. Daha sonra denizden çıkan 38 yaşındaki oyuncu güzelliği ile göz doldurdu.

TATİL POZU

Bir süredir televizyon ekranlarından uzak olan oyuncu, sosyal medya pozuyla adından söz ettirdi. Kayalıklarda poz veren 38 yaşındaki ödüllü oyuncu takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Objektiflere böyle takıldılarBade İşçil ve oğlunun keyifli anlarıHaberi Görüntüle

Bade İşçil'in oğlu Azur gazetecilere seslendi

‘Annemi çekmesene!’Bade İşçil’in oğlu Azur gazetecilere seslendiHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.