Ben Affleck: Jennifer Lopez gibi bir kadının yanında iken yetersiz hissetmemek güç ister « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

20 Haziran 2024 - 21:28

Ben Affleck: Jennifer Lopez gibi bir kadının yanında iken yetersiz hissetmemek güç ister

Son Güncelleme :

07 Nisan 2023 - 13:01

31 views

Bir dönem magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olarak gösterilen, şarkıcı Jennifer Lopez (53) ile aktör Ben Affleck (50), 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Affleck, Jennifer Garner ile evlenip üç çocuk sahibi olurken; Marck Anthony ile dünaevine giren Lopez’in iki çocuğu olmuştu.

Garner ile 13 yıllık evliliğini bitiren Affleck ve 2004’te nikah masasına oturduğu Anthnoy’den 2014’te boşanan Lopez, daha sonra başka ilişkiler yaşasalar da; aradıkları mutluluğu bulamamıştı.

DÜĞÜNLERİ ÜÇ GÜN SÜRDÜ

İkili, 2021’de ise kendilerini yine birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir törenle dünyaevine girmelerinin ardından; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce konuşulmuştu.

Bennifer'ın ailece geçirdikleri ilk tatil! 'İnsanları ikiye, kaosu üçe katladık'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBennifer’ın ailece geçirdikleri ilk tatil! ‘İnsanları ikiye, kaosu üçe katladık’Haberi Görüntüle

“TARİHİN EN BÜYÜK SANATÇISI JENNIFER LOPEZ”

Şimdilerde mutlu evlilikleri devam eden çiftten Ben Affleck, geçtiğimiz gün ‘SmartLess’ adlı podcast programına konuk oldu.

Eşinin ‘Dear Ben’ ve ‘Dear Ben Part 2’ adlı şarkılarından bahseden oyuncu, “Benim hakkımda yazılan şarkılar dünya tarihinin en büyük sanatçısı Jennifer Lopez tarafından yazıldı. Tabii ki tam olarak benim hakkımda mı bilmiyorum ama yazarken benden ilham aldığını biliyorum, çünkü olumsuz şeyler de var bu şarkılarda. Jennifer inanılmaz biri” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR‘Bennifer’ ilk TikTok’unu çekti! Ben Affleck’in ağzındaki sakız gündem olduHaberi Görüntüle

“BAZEN ARABADA ONUNLA OLDUĞUMU UNUTUYORUM”

“Bu kadar çok başarıya sahip bir kadının yanında iken yetersiz hissetmemek güç ister” ifadelerini kullanan Affleck, “Ama kendimi kötü hissetmiyorum” dedi ve şöyle devam etti:

Özgüvenim düşük değil. Bazen bu inanılmaz oyuncu ve şarkıcıyla araba oturduğumu unutuyorum. Radyoda çalan bir şarkıya eşlik etmeye başlıyorum ve Jennifer da profesyonel bir şarkıcı olarak araya girip benimle ve radyoyla beraber şarkı söylemeye başlıyor. Bu olduğunda ister istemez, ‘Bu utanç verici, belki de sadece çenemi kapatmalıyım’ gibi şeyler düşünüyorsunuz.

“TÜM ŞARKILARINI BİLİYORUM”

Eşinin tüm şarkılarını bildiğini de söyleyen Ben, “Onun müziğini çok seviyorum, muhteşem. Ve tüm şarkılarını biliyorum” şekline konuştu.

Yeni filmi ‘Air’ın çekimleri boyunca kendisine verdiği rehberlik için de Lopez’e övgüler yağdıran Affleck, “Jennifer çok zeki ve bana akla gelebilecek her şekilde yardımcı oluyor” ifadelerini kullandı.

Jennifer Lopez-Ben Affleck evliliğinde kriz mi var? 'Oscar'lık performans sergiledi'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRJennifer Lopez-Ben Affleck evliliğinde kriz mi var? ‘Oscar’lık performans sergiledi’Haberi Görüntüle