‘Bücür Cadı’nın yıldızı Merve Erdoğan kızına kavuştu! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 17:33

‘Bücür Cadı’nın yıldızı Merve Erdoğan kızına kavuştu!

Son Güncelleme :

10 Eylül 2022 - 14:00

56 views
‘Bücür Cadı’nın yıldızı Merve Erdoğan kızına kavuştu!

1991 yılında Niğde’de dünyaya gelen Merve Erdoğan, 1999’da yayın hayatına başlayan ‘Bücür Cadı’ dizisinde hayat verdiği ‘Zeliş’ karakteriyle şöhreti yakalamıştı. Ardından ‘Arka Sıradakiler’de boy gösteren oyuncu, son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Tövbeler Olsun’ dizisinde rol almıştı. ‘Zeliş’ karakteriyle tanıdığımız ünlü ismin değişimi ise bir kez daha hayran bırakmıştı.

Pandemi döneminde sessiz sakin bir hayat yaşayan güzel oyuncu, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor. Erdoğan, 2020’de evlendiği rol arkadaşı Mert Carim ile ara ara aşk pozlarını paylaşıyor.

“BEBEĞİMİZİ MERAKLA BEKLİYORUZ”

Geçtiğimiz aylarda Hürriyet’ten Eda Solmaz’a röportaj veren Merve Erdoğan, eşi müzisyen Mert Carim ile bebek beklediklerini ve 3.5 aylık hamile olduğunu şu sözler ile açıklamıştı:

Bebeğimizin daha cinsiyetini öğrenmedik. Biz de merakla onu bekliyoruz. İstanbul Devlet Tiyatrosu’na bağlı oyunculardanım. Hamilelik haberi geldiği için tüm dizi görüşmelerini durdurdum. Eşim de bu konuda bana çok destek. Merakla bebeğimizi bekliyoruz.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Merve Erdoğan, geçtiğimiz hafta anne olmuştu. Kızına ‘Zehra Mercan’ adını veren Erdoğan, ilk aile fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Güzelliği beğeni topladıBücür Cadı’nın Zeliş’i büyüdü!Haberi Görüntüle

“ÜÇ KİŞİLİK HAYATIMIZIN BİRİNCİ HAFTASI DOLDU”

Oyuncu, “Bugün 3 kişilik hayatımızın birinci haftası doldu. 7 gün ne ara geçti, biz bu 7 günde kaç saat uyuduk hiç bilmiyorum.. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah… Bize dünyanın en güzel duygusunu yaşattığı için binlerce kez şükürler olsun…Hoş geldin hayatımıza canım kızım, ne kadar da güzel geldin, iyi ki geldin” ifadelerini kullandı.

Ünlü ismin paylaşımına binlerce beğeni ve “Allah hayırlı ömür versin”, “Hoş geldin”, “Sağlıkla büyüsün” gibi yorumlar geldi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.