Burcu Binici’den Tankurt Manas açıklaması! ‘Fevri davrandık’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 09:46

Burcu Binici’den Tankurt Manas açıklaması! ‘Fevri davrandık’

Son Güncelleme :

24 Eylül 2022 - 10:43

187 views
Burcu Binici’den Tankurt Manas açıklaması! ‘Fevri davrandık’

Geçtiğimiz temmuz ayında yeni bir aşka yelken açan Burcu Binici (36) ile müzisyen Tankurt Manas (30), ilk kez Arnavutköy’deki bir mekanda baş başa otururken görüntülenmişti. Birlikte kahve keyfi yapan yeni aşıklar, objektiflere gülümseyerek poz vermişti. İlişkilerinin kısa bir süre önce başladığını belirten güzel oyuncu, mutlu olduklarını ifade etmişti.

EVLENDİLER!

Ünlü oyuncu, bu açıklamasından kısa bir süre sonra evlilik teklifi aldığı Tankurt Manas ile sürpriz bir şekilde nikâh masasına oturmuştu. Güzel haberi Instagram hesabından duyuran oyuncu, gönderisine, “Sıfır şaka” notunu düşmüştü. Binici’nin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve çok sayıda yorum almıştı. Pınar Aylin, Saadet Özsırkıntı, Yeliz Şar, Gökçe Akyıldız, Ekin Türkmen, Bahar Süer ve Selen Öztürk gibi birçok ünlü isim de çifti tebrik etmişti.

SARIP SARMALADI

Çiçeği burnunda çift, geçtiğimiz hafta da City’s Nişantaşı’nda görüntülenmişti. İkilinin, yürüyen merdivenlerde sarmaş dolaş aşk dolu halleri objektiflere yansımıştı. Başını eşi Tankurt Manas’ın omzuna koyarak sarılan Burcu Binici’yi eşi de aynı şekilde sarıp sarmalamıştı. Çift acelece nikah masasına oturdukları için yeni evlerine alışveriş yaptıklarını söylemişti.

Ebru Şahin’le arası bozuk mu? Burcu Binici sessizliğini bozduHaberi Görüntüle

FOTOĞRAFLARI SİLDİLER

Sessiz sedasız evlenen ve taşınma telaşı yaşayan ünlü çiftten önceki gün şaşırtan hamleler gelmişti. Binici ve Manas, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı. Birlikte çekilmiş fotoğraflarını da kaldırmıştı. Bu gelişme sonrası,ikilinin hayranları “Ünlü çift ayrıldı mı?” sorusuna yanıt aranmaya başlamıştı. Konuyla ilgili ilk açıklama güzel oyuncudan geldi.

BİNİCİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ya konuşan Burcu Binici, “Yeni eve taşınırken boya yüzünden kavga ettik. Eşya bulmak, almak da strese soktu bizi. Bir de üstüne ev sahibi kandırdı. Fevri davrandık, tartıştık ama toparlarız” ifadelerini kullandı.

Burcu Binici: 'Yargı'da oynamak isterdim

‘Muazzam bir iş’Burcu Binici: ‘Yargı’da oynamak isterdimHaberi Görüntüle

“BOŞANMAK KÖTÜ BİR ŞEY DEĞİL”

Öte yandan Binici, daha önce ilişikisi hakkında konuşmuş ve “Çok mutluyuz ve çok yeniyiz. O aşama gelirse hemen gideriz nikah dairesi buradan 10 adım. Sağlıklı birey kalmak çok önemli çiftlerde… Saygılı bir şekilde birbirine iyi gelmek, evlilik ne ki? Yoksa herkes evleniyor, kolay. Kimse kolay kolay boşanmak için evlenmez, vardır bir sebebi. Boşananlara da saygı duymak lazım, olmuyorsa zorlamamak lazım. Kötü bir şey değil boşanmak, evlilik gibi” demişti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.