Burcu Esmersoy ile Gülşen pişti oldu! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

29 Kasım 2023 - 05:15

Burcu Esmersoy ile Gülşen pişti oldu!

Son Güncelleme :

24 Ağustos 2022 - 10:18

29 views
Burcu Esmersoy ile Gülşen pişti oldu!

İtalyan iş insanı Massimo Cusimano (2005–2008) ve Berk Suyabatmaz (2018–2019) ile nikâh masasına oturan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz mayıs ayında kendisinden 15 yaş küçük oyun yazılımcısı sevgilisi Nazım Akmandil ile çıktıkları yurt dışı tatili sırasında evlilik teklifi almıştı. Güzelliği ve formda görüntüsüyle yıllara maydan okuyan Esmersoy, geçtiğimiz ay düğünü yapmak istedikleri İtalya’daki otelden gelen maili anlatmış, engele takıldıklarını söyleyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

Nazım’ın bana evlilik teklifi ettiği yer İtalya’da. Bir mekanda düğün yapılmıştı, çok beğenmiştim. ‘Burada mı evlenelim?’ demiştim. Otel dolu, ‘2023 yılında görüşelim’ diye mail geldi. ‘Biri düğününü iptal ederse bize haber verin’ dedik, bekliyoruz. İstediğim bir tarih var, onu ayarlamaya çalışıyorum. Karşılıklı görüşüyoruz.

“BİKİNİLİ PAYLAŞIMLARIN YENİLERİ GELECEK”

Sosyal medyada paylaştığı bikinili videolar ile de gündeme gelen Esmersoy, bu konuyla alakalı, “Çok beğeniliyor. Bu sene çok sayıda markayla iş birliği yaptım. Gurur duyuyorum. Yaptığım işleri de seviyorum. Geçen sene sanki bikini, mayo ile daha aktiftim. Yaz mı geç geldi, ne oldu? Geçen sene bu tarihlerde bayağı güzel paylaşımlarım olmuş. Yenileri gelecek” yorumunda bulunmuştu.

'İddialı poz' cevabı dikkat çekti

HER PAYLAŞIMI GÜNDEM OLUYOR!’İddialı poz’ cevabı dikkat çektiHaberi Görüntüle

“YANİ BENCE RENGARENK”

Ünlü isim, tüm bunların ardından geçtiğimiz haftalarda rengarenk ve dekolteli, mini tulumuyla objektif karşısına geçmişti. 4.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe paylaştığı karelere, “Yani bence rengarenk” notunu yazarak kalp emojisi ekleyen Esmersoy, binlerce beğeni almıştı.

Takipçileri, güzel sunucuya; “Bizi mahvediyorsun Burcu Esmersoy, böyle güzel kadına Türkiye alışkın degil”, “Hangi renk daha çok yakışıyor diye bakmaktan gözlerim şaşı oldu. Sonuç hepsi” ve “Bir insana her şey mi yakışır?” gibi yorumlar yaptı.

ALAÇATI’DA KONSER VERDİ

Son dönemde hem şarkıları, hem de iddialı kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren ve sahne kostümleriyle ilgili başlayan tartışmada destek aldığı kadar da eleştirilen ünlü popçu Gülşen ise, önceki gün Alaçatı’da konser verdi. Ünlü isim, sevilen şarkılarını seslendirerek dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu.

Konserde çekilen karelerini 1.7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından kalp emojileri ile yayınlayan Gülşen, Esmersoy’un giydiği tulumun aynısını giymesiyle dikkat çekti. Kısa sürede 40 bine yakın beğeni alan şarkıcının gönderisine, 500’den fazla da yorum yapıldı.

“AYNISI BURCU ESMERSOY’DA VAR”

Takipçileri, popçuya; “Kıskananlar çabuk toplanın, Gülşen bombayı saldı”, “Kraliçe yine muhteşemsin”, “Kıyafetin yıkılıyor Gülşen” ve “Aynısı Burcu Esmersoy’da var” gibi mesajlar yazdı.

NE OLMUŞTU?

İzzet Yıldızhan, Gülşen ve Hadise’nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili soru yöneltilince, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Türkücü, şöyle konuşmuştu:

Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Herkes ekranları başında çocuğuyla birlikte izliyor bu sahneleri. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz.

Yıldızhan’ın bu sözleri, kimileri tarafından tepki alırken, kimileri tarafından da doğru bulunmuş; sahne kostümleri tartışmasına birçok ünlü dahil olmuştu.

'Hiçbir sıfatın kölesi değilim'

Gülşen’den ‘kıyafet’ eleştirilerine yanıt’Hiçbir sıfatın kölesi değilim’Haberi Görüntüle

Kıyafet tartışması hakkında bir kez daha konuştuİzzet Yıldızhan: Bu Gülşen de var ya, ne diyeyim sana!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.