Burcu Esmersoy sessizliğini bozdu! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Haziran 2024 - 20:57

Burcu Esmersoy sessizliğini bozdu!

Son Güncelleme :

08 Mart 2023 - 13:37

17 views
Burcu Esmersoy sessizliğini bozdu!

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremler gerek bölgedeki vatandaşları gerekse tüm Türkiye’deki vatandaşları derinden etkiledi. Binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği deprem birçok kişinin de ruh sağlığının bozulmasına yol açtı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ve bu sayede iyi bir gelir elde eden Burcu Esmersoy, büyük yıkım sonrası sosyal medyada birkaç yardım paylaşımı dışında sessizliğe büründü. Depremin ardından kaybolan Burcu Esmersoy takipçileri tarafından merak ediliyordu. Güzel modelin neden sessizliğe büründüğü ortaya çıktı.

DOKTORU SOSYAL MEDYAYI YASAKLAMIŞ

Edinilen bilgiye göre 46 yaşındaki Esmersoy’un sosyal medyaya ‘zorunlu’ ara verdiği ortaya çıktı. Çocukluk travmaları olan ve düzenli olarak psikolojik destek gördüğünü saklamayan Burcu Esmersoy, depremle ilgili gördüğü paylaşımlar sonrasında ileri derecede anksiyete bozukluğu yaşadı.

Ünlü sunucu, çocukluk döneminde yaşadığı anne ve babasıyla ilgili travmaları nedeniyle düzenli olarak psikolojik destek alıyor.

“YARDIMLARA KONSANTREYİM”

Hayranları tarafından merak edilen Esmersoy, günler sonra sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Esmersoy; “Geçtiğimiz ay içinde herkes gibi kendimce yaptıklarımın yanında daha büyük grupların bir parçası olarak güzel işlere katkı olmakla ilgiliydim sadece…Şimdi daha faydalı olunabilecek her durumda elle tutulabilecek yardımlara konsantreyim. Gerçekten fayda sağlayacak, yardımcı olmaya çaba gösterdiğim insanlara, geleceğe yönelik planlarında destek olacak konular üzerinde çaba sarfediyorum…” dedi.

Esmersoy paylaşımın devamında şunları söyledi:

Zamanımı daha sakin daha verimli kullanıyor, bilgiyi sadece inandığım yerden alıyor, zihnimi zehirli her şeye kapatıp şarj oluyorum. 4. dili öğreniyor, daha çok kitap okuyor, güzel sohbetlere ortak oluyorum. Ve bekliyorum hepimiz gibi. Ben yası 40 gün bilen bir jenerasyondanım… Daha vaktimiz var. Yakında görüşürüz. İyi ki varsınız, iyi ki varız. Allah hepimizden razı olsun.

Burcu Esmersoy'un 'iddialı poz' cevabı olay oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBurcu Esmersoy’un ‘iddialı poz’ cevabı olay oldu!Haberi Görüntüle

Burcu Esmersoy yüzüğünü göstermemek için uğraştı! 'Ellerim üşüdü'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBurcu Esmersoy yüzüğünü göstermemek için uğraştı! ‘Ellerim üşüdü’Haberi Görüntüle

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.