Burcu Özberk tatil sonrası imaj tazeledi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

24 Mayıs 2024 - 03:11

Burcu Özberk tatil sonrası imaj tazeledi

Son Güncelleme :

20 Ağustos 2022 - 20:17

57 views
Burcu Özberk tatil sonrası imaj tazeledi

Daha önce ‘Güneşin Kızları’, ‘Afili Aşk’, ‘Aslan Ailem’ gibi dizilerde rol alan Burcu Özberk, başrolünde oynadığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkmıştı. Bali’ye giden güzel oyuncu, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. Tatil dönüşü Etiler’de görüntülen Özberk, yeni bir projeye dahil olup olmayacağı konusunda; “Çalışmak istemiyorum ya” diye cevap vermişti. Oyuncu, bunun üzerine gazetecilerin, “Yorulduğunuz için mi?” diye sormasıyla, “Yok, biraz kendime zaman ayırmak istiyorum” açıklamasını yapmıştı.

BODRUM KEYFİ

Ardından Bodrum’a giden ünlü oyuncu, yeğeni Can ve köpeği Çangu ile suya girmişti. Kısa bir deniz sefasının ardından iskeleye çıkan Özberk, düzgün fiziği ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Özberk, öğle yemeği için konakladığı otele geri döndü ve bir süre dinlenmişti. Ünlü isim, bir süre sonra pembe bikinisi ile tekrar iskeleye geri dönmüştü. Çangu’yu görevliye teslim eden Özberk, yeğeni Can ile el ele tutuşup iskeleden suya atlamıştı. Ünlü isim, suya atlarken adeta havada asılı kalmıştı. Özberk, bir süre yüzdükten sonra Çangu’yu tekrar yanına alıp suda vakit geçirmişti.

‘Sevgilim olursa söylerim zaten’Hakkındaki aşk haberlerine isyan etti!Haberi Görüntüle

“GEÇ GELEN MEZUNİYET”

Bol bol yorgunluk atan Burcu Özberk, geçtiğimiz haftalarda Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştu. Sevincini takipçileriyle paylaşan ünlü isim, “Geç gelen mezuniyet… Zamanında yolumuza taş koydular ama bugün çiçeklerle, alkışlanarak mezun oldum. Bu süreçte yanımda olan rektörümüze, müdürlüğümüze, hep yanımda olan canım hocalarıma ve bölüm başkanımıza bir kez daha teşekkür ederim. Üniversite okurken çalışmaya başladım ve diplomamı alabilmek hep hayalimdi. Bir hayalim daha gerçekleşti. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduğum için çok mutluyum” demişti.

SİYAH BİKİNİLİ POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Hem güzelliğiyle hem de oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Burcu Özberk, bu kez fotoğraflarıyla gündeme geldi. Instagram’da 7.9 milyon takipçiye sahip olan isim bu kez tekne turuna çıktı. Mayolu fotoğraflarını paylaşan Özerk’in pozlarına ilgi büyük oldu. 370 binden fazla beğeni alan fotoğraflara çok sayıda da yorum yapıldı.

İMAJ TAZELEDİ

Hem güzelliğiyle hem de oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Burcu Özberk, geçtiğimiz günlerde çıktığı tekne turundan döndükten sonra imaj tazeledi. Saçlarını yandan ördüren ve koyu bir göz makyajı yapan ünlü isim, yeni pozlarını 9.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladı.

Peş peşe fotoğraflarını ve videolarını paylaşan güzel oyuncu, bu tarzıyla sosyal medya kullanıcılarından tam not alırken; videolarından birine “Biraz değişiklik mi?” notunu düştü.

‘Vakalar gerçekten artmış’Burcu Özberk koronavirüse yakalandı!Haberi Görüntüle

Bali'den paylaştı

‘Uyanamıyorum!’Bali’den paylaştıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.