Cem Adrian’dan müzik şöleni « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

16 Temmuz 2024 - 23:25

Cem Adrian’dan müzik şöleni

Son Güncelleme :

24 Temmuz 2022 - 12:23

21 views
Cem Adrian’dan müzik şöleni

Türkiye’nin en güçlü ve en özel seslerinden Cem Adrian, “Buradaki ikinci konserimiz. İlki gerçekten çok güzeldi, bu daha güzel olacak eminim” sözleriyle Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde ikinci kez sevenleriyle buluşmasının mutluluğunu paylaştı.

Cem Adrian konseri boyunca en sevilen şarkılarının yanı sıra türkülere getirdiği özgün yorumlarıyla da müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

“BEN KÖTÜ GÜN DOSTUNUZUM”

Cem Adrian’ın “Konserime ilk kez gelenlerin bilmesini isterim ki konserimizde hiç eğlenceli şarkı yoktur ama nedense benim dinleyicim bundan hoşlanıyor” sözlerine, hayranları alkış tufanıyla cevap verdi. Slov şarkılarıyla romantik bir gece yaşatacağının sinyallerini konserinin ilk dakikalarında veren Adrian, “Beni hiç iyi hatırlamazsınız. Beni kayıplarınızda, aşk acılarınızda hatırlarsınız. Ben sizin kötü gün dostunuzum” diyerek konuşmasına devam etti.

CEM ADRİAN’IN KURUCEŞME AÇIKHAVA GELENEKSEL SELFİE’Sİ

Cem Adrian, İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasında sevenleriyle ikinci buluşmasını da selfie ile ölümsüzleştirdi. “Geçen sefer tam burada çektiğim Instagram pozu çok beğenildi. Bir kez daha çekelim mi?” diyerek herkese telefonlarının ışıklarını yaktıran sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde selfie çekimlerini adeta geleneksel hâle getirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.