Demet Özdemir’den balayı paylaşımları « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

17 Nisan 2024 - 21:53

Demet Özdemir’den balayı paylaşımları

Son Güncelleme :

09 Eylül 2022 - 10:06

24 views
Demet Özdemir’den balayı paylaşımları

Yılın düğününe imza atan Demet Özdemie ile Oğuzhan Koç, ilk danslarını Zeki Müren’in seslendirdiği ‘Aklımda Sen Fikrimde Sen’ şarkısıyla yapmıştı. Törende üç farklı gelinlik giyen oyuncunun ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Özdemir’in gelinliği halı kaydırmaza benzetilmişti. Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları de çok konuşulmuştu. Şarkıcının kalın tabanlı ayakkabılarına yorum yağmıştı.

“VE SONSUZ DEK MUTLU YAŞAMIŞLAR”

Yaklaşık iki yıllık birlikteliğin ardından nikâh masasına oturan Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım gelmişti. 37 yaşındaki şarkıcı, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar” mesajını yayınlamıştı.

 Oğuzhan'dan Demet'e dudak uçuklatan hediye

Yılın düğünü gerçekleşti! Oğuzhan’dan Demet’e dudak uçuklatan hediyeHaberi Görüntüle

“KOCAM BEY”

Tebrik mesajları yağan Oğuzhan Koç’un damatlık ile fotoğrafına gelen yorum da çok konuşulmuştu. Demet Özdemir, kalp emojisi ve “Kocam bey” mesajı ile eşine olan aşkını bir kez de sosyal medyadan haykırmıştı.

“HER ŞEY KÖTÜLENİR MAALESEF”

Yılın düğünden yeni kareler paylaşan Demet Özdemir ise yazdığı notla tercih ettiği gelinlik ve eşinin ayakkabıları hakkında yapılan eleştirilere göndermede bulunmuştu. Güzel oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Her şey eleştirilir, her şey kötülenir maalesef. Ama gerçek, anlar! Ne eleştiri, ne kötüleme o anları gölgeleyebilir! An biriktirin, an. İyi bakın resme, ne çok an, ne çok sevgi var!

“YARIN LİNÇ VAR”

Oğuzhan Koç ile dans ettiği bir pozuna da yer veren Demet Özdemir, “Yarın linç var derken ben” mesajını yazmıştı.

'Ailemize hoş geldin'

Kayınvalidesinden Demet Özdemir’e:’Ailemize hoş geldin’Haberi Görüntüle

BALAYI POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, 15.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımlara bir yenisini ekledi.

Ünlü ismin gönderisi kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü. Eşi ve kendisinin fotoğraflarına kalp emojisiyle birlikte “Balayı” notunu düşen Demet Özdemir’e, bir saatte yüzlerce yorum ve 250 binden fazla beğeni geldi.

“DÜNYA GÜZELİ”

Bikinili bir karesine de yer veren 30 yaşındaki oyuncuya; “Her zaman gülümse lütfen”, “Mükemmelsin”, “Ayrılmasın hiç elleriniz”, “Dünya güzeli”, “Çok yakışıyorsunuz”, “Hep mutlu olun”, “Çok güzelsin”, “Nasıl bu kadar mükemmel olabiliyorsun?”, “Melek”, “İyi ki varsın”, “Mutluluklar sizinle olsun” şeklinde yorumlar geldi.

Düğünden aşk çıktı!İlk kez el ele görüntülendilerHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.