Duygu Sarışın’ı kaçıran Çağatay Ulusoy sorusu! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Mayıs 2024 - 05:28

Duygu Sarışın’ı kaçıran Çağatay Ulusoy sorusu!

Son Güncelleme :

29 Nisan 2023 - 13:54

25 views

Kendisi gibi oyuncu olan Duygu Sarışın’la yedi yıllık ilişkisine geçtiğimiz ocak ayında sessiz sedasız nokta koyan Çağatay Ulusoy’un yeni bir aşka yelken açtığı geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. 32 yaşındaki oyuncun, gönlünü Ece Sükan’a (46) kaptırdı.

Kısa süre önce özel bir hastanede kalp operasyonu geçiren eşi Hakan Baş’ın yanında günlerce refakatçi kalan Bensu Soral, birlikte rol aldıkları dizinin setinin ardından Rıza Kocaoğlu ile eğlenmeye gitti.

Bir gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen ikiliye, Ece Sükan ve Çağatay Ulusoy da eşlik etti.

NEYE UĞRADIKLARINI ŞAŞIRDILAR

Geç saatlere kadar eğlenen grup, gecenin sonunda Arnavutköy’de Ece Sükan’ın evine gitti. Ünlü oyuncular, kameraları fark edince neye uğradıklarını şaşırdılar.

Binadan içeriye ilk Ece Sükan girdi. Sükan’ın ardından Çağatay Ulusoy ve Rıza Kocaoğlu da koşar adımlarla binaya girerek, soruları yanıtsız bıraktı.

GALAYA KATILDI

Tüm bunların ardından Ulusoy’un eski sevgilisi Duygu Sarışın (35), ‘Oregon’ filminin önceki gün Kanyon’da düzenlen galasına katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sarışın, filmle ilgili; “Tatlı bir dönem işi olduğunu düşünüyoruz. Göreceğiz” diye konuştu. Muhabirlerin “Siz en çok hangi dönemi seviyorsunuz?” sorusuna ise “Ben daha çok romantik geçen dönemleri seviyorum. Rönesans dönemlerini seviyorum” cevabını verdi.

Neler yaptığından da bahseden oyuncu, “Görüştüğümüz birkaç proje var. Tiyatro görüşmelerim var. Bakalım” şeklinde konuştu.

DUYGU’YU KAÇIRAN ÇAĞATAY SORUSU!

Çağatay Ulusoy ile bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Sarışın’a, geçtiğimiz günlerde Ulusoy’un Ece Sükan ile görüntülenmesi sorusu yöneltilince; ünlü isim bu sorulara cevap vermeyip röportajı bitirdi ve hızlı adımlar ile oradan uzaklaştı.

Çağatay Ulusoy-Ece Sükan aşkı belgelendi! Bensu Soral'ın panik anları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇağatay Ulusoy-Ece Sükan aşkı belgelendi! Bensu Soral’ın panik anlarıHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın ayrıldıHaberi Görüntüle