Emre Kızılırmak: Motosikletimle aşk yaşıyorum « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Mayıs 2024 - 21:47

Emre Kızılırmak: Motosikletimle aşk yaşıyorum

Son Güncelleme :

29 Nisan 2023 - 13:54

16 views

‘Peri Masalı, ‘Aşk Masalı, ‘Alparslan:Büyük Selçuklu’, ‘Hekimoğlu’, ‘Aşk Bir Hayal’ ve ‘Yasak Elma’ gibi yapımlarda kamera karşısına geçen 40 yaşındaki Emre Kızılırmak, İstanbul trafiğinden dert yandı.

”MOTOSİKLET VAZGEÇİLMEZİM OLDU”

”İstanbul arabayla çekilmez olduğu için motosiklete geçtim” diyen Kızılırmak,  ”Motosiklete başlayınca insanın daha çok dışarı çıkası geliyor. 8-9 senedir motosiklet kullanıyorum. Motosiklet vazgeçilmezim oldu. Çünkü arabayla bir yerden bir yere gidilmiyor” şeklinde konuştu.

“TEHLİKE VAR”

”Motosiklet kullanmak tehlikeli değil mi?” sorusuna, ”Tehlike var. Tehlikenin var olduğunun farkında olduğunuz için daha dikkatli oluyorsunuz. Arabada bazen algınızı dağıtacak şeyler oluyor. Motosiklet kullanırken algınızın sürekli açık olması gerekiyor” yanıtını veren oyuncu, “Motosikletimle aşk yaşıyorum” dedi.

YENİ PROJESİNİ AÇIKLADI

Bir sinema filmine başladığını söyleyen Kızılırmak, yeni projesini, “Mayısın ilk haftası çekimleri bitecek. Aksiyon ve vahşet dolu bir film. Sinema salonlarında olacak” sözleriyle duyurdu.

”HAYATIMIN EN ZOR SAHNELERİNDEN BİRİNİ OYNADIM”

Rol aldığı filmdeki bazı sahnelerin çok ses getireceğinin altını çizen 40 yaşındaki sanatçı açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

Dün gece oynadığım sahne, hayatımdaki en zor sahnelerden biriydi. Aksiyonlu ve içinde birçok şey vardı. O sahneler biraz konuşulabilir. Daha çok konuşulacak sahnelerimiz de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİROtostopçuları aracına aldıHaberi Görüntüle