Evlenmeleri beklenirken ayrıldılar! Ünlü oyuncudan yüzük hamlesi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 21:13

Evlenmeleri beklenirken ayrıldılar! Ünlü oyuncudan yüzük hamlesi

Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 15:44

24 views
Evlenmeleri beklenirken ayrıldılar! Ünlü oyuncudan yüzük hamlesi

Brian Austin Green ile evliliği kötü giden Megan Fox, ‘Midnight In The Switchgrass’ filminin setinde Machine Gun Kelly (MGK) ile tanışmış ve genç şarkıcıya aşık olmuştu. Aşkı için evliliğini bitiren Fox, Machine Gun Kelly (MGK) ile tanıştığında onun ‘ruh eşi’ olduğunu anladığını açıklamıştı.

Sosyal medyadan sık sık paylaşım yapan ikili, geçtiğimiz sene ise evlilik kararı almıştı. Megan Fox sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiği anları paylaşıp şunları yazmıştı:

Bu kadar kısa, çılgın bir zaman diliminde birlikte yaşayacağımız acılardan habersizdik. İlişkinin bizden isteyeceği işlerden ve fedakarlıklardan habersiz ama aşk sarhoşu. Her nasılsa bir buçuk yıl sonra, cehennemde birlikte yürüdükten sonra onunla evlenmemi istedi. Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve onu takip edecek her yaşamda olduğu gibi, evet dedim. Ve sonra birbirimizin kanını içtik.

“ÇÜNKÜ AŞK ACITIR”

Fox’a verdiği yüzüğü özelliğini bir röportajında anlatan Machine Gun Kelly, iki renkli değerli taşlardan oluşan yüzüğün aslında “diken” olduğunu ve Fox eğer bu yüzüğü parmağından çıkarmak isterse canının yanacağını söylemişti.

Megan Fox'un yeni imajı Jessica Rabbit'e benzetildi!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMegan Fox’un yeni imajı Jessica Rabbit’e benzetildi!Haberi Görüntüle

Machine Gun Kelly, “Bu iki halka aslında birer diken. Eğer onları parmağından çıkarırsa bu canını acıtacak. Çünkü aşk acıtır” ifadelerini kullanmıştı.

TÜM FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Ancak nikah masasına oturması beklenen çiftten sürpriz bir hamle gelmişti. Hollywood yıldızı, müzisyen aşkıyla çekilen tüm fotoğraflarını Instagram sayfasından silip, MGK’yi takip etmeyi bırakmıştı.

Megan Fox'un paylaşımı gündem oldu! 'Neden bu kadar çok estetik yaptırıyor?'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMegan Fox’un paylaşımı gündem oldu! ‘Neden bu kadar çok estetik yaptırıyor?’Haberi Görüntüle

İkilinin arasında neler olduğu merak edilirken, bir kaynak Page Six’e konuşup; Fox ve Kelly’nin çift terapisi yardımıyla işleri yoluna koymaya çalıştıklarını söylemiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Zoom aracılığıyla her gün bir çift terapistiyle görüşüyorlar. Megan, ilişkileri hakkında kalıcı bir karar vermeden önce terapiye bir şans vermeleri gerektiğini düşünüyor.

“NEYİ KURTARABİLECEKLERİNİ GÖRMEK İSTİYOR”

Her ne kadar işleri internet üzerinden yürütmeyi tercih etmiş olsalar da, çift 17 Şubat’ta çeşitli evlilik ve çift terapisi hizmetleri sağlayan bir ofis binasında görüntülenmişti.

Machine Gun Kelly'nin olaylı gecesi! Kafasında kadeh kırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMachine Gun Kelly’nin olaylı gecesi! Kafasında kadeh kırdıHaberi Görüntüle

Bu görüntülenmenin ardından; “Ayrıldılar ama Megan nerede durduklarına bakıyor. Neyi kurtarabileceklerini görmek istiyor” diyen bir kaynak, MGK’nın ‘gerçekten barışmak istediğini’ de sözlerine eklemişti.

Ünlü çiftin ayrıldığının ortaya çıkmasının üzerine, Machine Gun Kelly’nin Megan Fox’u aldattığı ve güzel oyuncunun nişanlısının telefonunda bazı mesajlar yakaladığı iddiası ortaya atılmıştı.

Machine Gun Kelly, küpesinde Megan Fox'un kanını mı taşıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMachine Gun Kelly, küpesinde Megan Fox’un kanını mı taşıyor?Haberi Görüntüle

“ÜÇÜNCÜ TARAF MÜDAHALESİ OLMADI”

Fox, konuyla ilgili Instagram sayfasından bir açıklama yaparak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu ilişkiye herhangi bir üçüncü taraf müdahalesi olmamıştır. Buna gerçek insanlar, DM’ler, AI botları veya succubus iblisleri de dahildir.

OSCAR PARTİSİNE KATILDI

36 yaşındaki Megan Fox, tüm bunların ardından Los Angeles’ta düzenlenen Vanity Fair Oscar Partisi’nde fotoğrafçı Cibelle Levi’nin objektiflerine poz verdi.

Machine Gun Kelly: Megan Fox'un mesajından sonra panik oldum ve bir film yazdım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMachine Gun Kelly: Megan Fox’un mesajından sonra panik oldum ve bir film yazdımHaberi Görüntüle

Siyah, derin dekolteli ve dar elbisesi içinde göz kamaştıran ünlü ismin; partide eğleniyor gibi göründüğü, müzik dinlediği ve açık alanda içkisini yudumladığını bildirildi. Page Six’e konuşan bir gözlemci, Fox’un ‘Black Adam’ oyuncusu Noah Centineo’nun yanı sıra menajeri Chuck James ve üç kadın arkadaşıyla birlikte olduğunu belirtti.

YÜZÜĞÜNÜ TAKMAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Ayrıca Megan Fox’un, 32 yaşındaki Machine Gun Kelly’nin Ocak 2022’de evlenme teklif ederken verdiği zümrüt ve elmastan oluşan nişan yüzüğünü takmaması dikkatlerden kaçmadı.

Machine Gun Kelly: Megan Fox'a delicesine aşığım!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMachine Gun Kelly: Megan Fox’a delicesine aşığım!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.