Gülşen ezber bozdu! Sahne kıyafeti dikkat çekti « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Mayıs 2024 - 06:03

Gülşen ezber bozdu! Sahne kıyafeti dikkat çekti

Son Güncelleme :

11 Haziran 2023 - 13:59

14 views

Gülşen’in, 30 Nisan 2022’deki İstanbul konseri sırasında imam hatiplilerle ilgili sözleri olay olmuştu. Gülşen’e İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan soruşturma başlatılmıştı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen Gülşen, cezaevindeki dördüncü gününde adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı.

BU SEFER EŞOFMAN TERCİH ETTİ

Konser için zaman zaman Türkiye’ye gelen şarkıcı, dün akşam Ankara’da sahne aldı. Uzun zamandır konserlerinde cüretkar elbiseler tercih eden Gülşen, bu sefer eşofman tercih etti. Ünlü bir markaya ait siyah eşofman ve uzun kollu bluz tercih eden Gülşen, yeni boyattığı kırmızı saçlarıyla da dikkat çekti.

“TERS KÖŞENİN KRALINI YAPMIŞ”

Gülşen’in spor tarzını beğenmeyen birçok sosyal medya kullanıcısı ‘Ters köşenin kralını yapmış’, ‘Çok güzel olmuş’, ‘Eşofmanla mı sahneye çıkmış?’, ‘Her hali çok güzel’ gibi yorumlar yapıldı.

KOMBİNİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

Geçtiğimiz hafta sahne alan Gülşeniki farklı kostüm giymeyi tercih etmişti. Ünlü şarkıcı ilk kombininde beyaz dantel pantolon üzerine iç çamaşırı giymişti.

Konser görüntülerinin sosyal medyaya yayılmasıyla birlikte ünlü şarkıcının tarzına yorum yağmıştı.

Zeynep Bastık, Gülşen ve Edis'ten 'Türkçe pop tatilde' pozu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRZeynep Bastık, Gülşen ve Edis’ten ‘Türkçe pop tatilde’ pozu!Haberi Görüntüle

Şarkıcı Gülşen'e 10 ay hapis cezası!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRŞarkıcı Gülşen’e 10 ay hapis cezası!Haberi Görüntüle