HABERLER || Şevval Şahin’den eleştirilere yanıt « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

19 Haziran 2024 - 21:13

HABERLER || Şevval Şahin’den eleştirilere yanıt

Son Güncelleme :

28 Şubat 2023 - 11:45

HABERLER || Şevval Şahin’den eleştirilere yanıt

Şevval Şahin, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Gör Beni’ serisinde yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 23 yaşındaki model, Türkiye’de mutlu olup olmadığı sorulunca, “Türkiye’de mutluyum ama üç ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor. Ben gidip gelme taraftarıyım” demişti.

“KENDİMİ BİR YERE AİT HİSSETMİYORUM”

2018 Miss Turkey birincisi, “Buranın enerjisi olabilir, bazen üstümde olan ilgiden daralabiliyorumdur. Ailemin hayatının bir kısmı bu ülkede, bir kısmı yurt dışında. Kendimi onlar gibi bir yere ait hissetmiyorum. Burada yaşamaya başladıktan sonra İstanbul’a da Türkiye’ye de aşık oldum ama bir tek yere ait olmak istemiyorum” şeklinde konuşmuştu.

“BANA GEREKSİZ BİR LİNÇ YAPILIYOR”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan manken, “Aslında gündem asla bu değilken ve olmaması gerekirken, özellikle ülkemiz için son zamanlarda daha önemli ve değerli şeyler için enerjimizi harcamamız gerekirken bu açıklamayı yapmak maalesef beni üzdü. Yaklaşık bir yıl önce çekilmiş bir içerikten yine benim ifade etmek istediğim tam tersini yansıtmak isteyen bazı magazin haberleri için bana gereksiz bir linç yapılıyor her zamanki gibi” mesajını yazdı.

“TÜRKİYE’YE AŞIK OLUP TAŞINDIM”

Türkiye’de büyümediğini, 19 yaşında ülkeye geldiğini dile getiren Şahin, şu ifadeleri kullandı:

Evet, ben sadece bir yere ait değilim çünkü Türkiye’de büyümedim ama 19 yaşında Türkiye’ye aşık olup, buraya taşındım. Sadece anlatmak istediğim tam olarak; buranın değil oranın kültürüne, bakış açısına, toplumuna daha çok alıştım. Bunlarla büyümenin verdiği his ile tabii ki oraya da kendimi ait hissediyorum. Gittiğim seyahatlerde farklı kültürlerde oldukça uzun kaldığım oluyor ve bu bende alışkanlık olması sebebiyle her yere kolaylıkla adapte olabilen ve tek bir ülkeye ait hissetmeyen birisiyim ama tabii ki bu demek değildir ki ben Türkiye’mi, ülkemi sevmiyorum. Burada olmaktan mutluluk duymuyorum.

“BURASI BENİM VATANIM”

Ünlü isim, Instagram gönderisinde, “Burası benim vatanım. Özümden gelen bir his ve ülkemi en iyi şekilde aşkla, heyecanla temsil etmek isteyen 19 yaşındaki kızı hatırlıyorum. Herkes her şeyi konuşabilir benim hakkımda. İstediğinizi söyleyin ama benim ülkeme karşı ilgimi ve sevgimi sorgulayamazsınız. Bu hassas bir konu. Çünkü hepimiz bu konulardan çok sıkıldık. Daha güzel şeyler konuşalım” sözlerine yer verdi.

Şevval Şahin'in sözleri tepki çekti! Armağan Çağlayan'dan açıklama geldi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRŞevval Şahin’in sözleri tepki çekti! Armağan Çağlayan’dan açıklama geldiHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRArmağan Çağlayan: İnsan olarak utanmıyor musunuz?Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.