Hadise, Roma’dan paylaştı! ‘Gülmek sana çok yakışıyor’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

13 Nisan 2024 - 10:06

Hadise, Roma’dan paylaştı! ‘Gülmek sana çok yakışıyor’

Son Güncelleme :

14 Kasım 2022 - 11:54

Hadise, Roma’dan paylaştı! ‘Gülmek sana çok yakışıyor’

Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle hayatını birleştiren Hadise Açıkgöz, beş aylık evliliğini tek celsede bitirmişti. 30 Eylül’de Dinçerler’den tek celsede boşanan Hadise’nin, değerinin 3 milyon TL olduğu iddia edilen evlilik yüzüğünün replika olduğu ortaya çıkmıştı.

YÜZÜĞÜ SATTI, HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI

Boşanmanın ardından yüzüğü satmak isteyen ünlü şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke olmuştu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) değer biçilmişti. Durum karşısında adeta sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Mehmet Dinçerler’in, evli oldukları dönemde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da basına yansıyan iddialar arasındaydı.

‘Olağanüstü bu kadın benim’Doğum günü kızı Hadise!Haberi Görüntüle

ARADIĞI DAİREYİ YENİKÖY’DE BULDU

Geçtiğimiz günlerde ise güzel şarkıcının, boşandığı Dinçerler’le yaşadığı Riva’daki evinden taşınacağı öğrenilmişti. Milliyet Cadde’nin özel haberine göre 37 yaşındaki şarkıcının bir süredir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulduğu ve söz konusu eve 40 milyon TL ödediği iddia edilmişti.

İSTİNYE’DE GÖRÜNTÜLENDİ

Bu haberlerden sonra kardeşi Derya Açıkgöz, Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Dries Mertens ve eşi Katherine Kerkhofs ile İstinyePark’da bulunan bir restoranda akşam yemeği yiyen Hadise, yeni eviyle ilgili sorulara ilke kez yanıt vermişti:

Yeni evim hayırlı olsun bana. Onu söyleyeyim. Şimdi saat çok geç oldu. Bu saatte konuşmayalım.

STRES ATMAK İÇİN ROMA’YA GİTTİ

Ünlü ismin ayrıca, son dönemde hem boşanma hem de konser maratonunun stresini atmak için İtalya’nın başkenti Roma’ya gittiği de ortaya çıkmıştı. Seyahat danışmanı İlker Topdemir ile gittiği şehirde, hem tarihi yerleri gezen hem de keyif yapan şarkıcının, kaldığı otele ise yaklaşık 18 bin euro (335 bin TL) ödediği söylenmişti.

 

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Hadise son olarak, 14.1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından Roma’da çekilen karelerini peş peşe yayınladı. Fotoğraflarına “Hadise Roma’da” notunu yazan güzel şarkıcının gönderisine; kısa sürede 290 binden fazla beğeni ve 2 bine yakın yorum geldi.

Hayranları, Hadise’nin pozlarına; “Oh be, şöyle rahat rahat gez güzel kadın!”, “Roma’yı yakıp gelmezse ben de bir şey bilmiyorum”, “Helal olsun Hadise” ve “Gülmek sana çok yakışıyor” gibi yorumlar yaptı.

Mehmet Dinçerler, Hadise'yi çabuk unuttu!

ESMER GÜZELLE EL ELEMehmet Dinçerler, Hadise’yi çabuk unuttu!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.