Hera Aslan: Ozan’ı şarkılarımla duygulandırıyorum « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

1 Aralık 2023 - 00:33

Hera Aslan: Ozan’ı şarkılarımla duygulandırıyorum

Son Güncelleme :

13 Mayıs 2023 - 15:35

Aranjör ve DJ Ozan Doğulu (51) ile dört yıldır birlikte olan şarkıcı Hera Aslan’ın (32), katıldığı bir yılbaşı etkinliğinde sevgilisiyle yan yana gelerek fotoğraf çekildiği anlar sosyal medyada gündem olmuştu. Doğulu’dan uzun olan Hera, yüksek topuk tercih edince, sevgilisiyle arasındaki fark da açılmıştı.

”GERİ ZEKALILAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

Basın mensuplarının ”Boy farkı hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Doğulu, ”Geri zekalılar diye düşünüyorum. Aşık olmanın boy ile alakası var mı? Boyum minyon tipli biri gibi. Ben uzun boylu birini buldum” cevabını vererek gülmüştü.

”KONSEPT TAMAMEN ARABESK OLACAK”

Ozan Doğulu ile ilişkisi dolu dizgin devam eden Hera Aslan, Ateşehir’deki konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ”Bugün ilk kez farklı bir kafa denemek istiyorum. Geçmişte Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses ve Ebru Gündeş şarkılarını dinleyerek büyüdüm. Sahnede iyi bir dönem yaşıyorken onların şarkılarını söylemek istedim. Farklı bir konsept yapıyoruz, arabesk olacak tamamen. Beni de heyecanlandırıyor bu konsept” diyen Hera Aslan, repertuarından da bahsetti:

”BU AKŞAM HÜZÜNLENECEĞİZ”

Ebru Gündeş, Müslüm Gürses gibi sanatçıların şarkılarını ekledim. Hüzünleneceğiz bu akşam. Sonunda da baharlar gelecek tabii ki. İlk kez deniyorum bu konsepti ama diğer sahnelerimde de devam edecek.

”OZAN’LA BERAVER ÇALIŞIP DİNLENECEĞİZ”

Muhabirlerin ”Yeni şarkı çalışmalarınız ne zaman yayınlanacak?” sorusuna ise ”Bir tane cover şarkımız var. İsmini söylemeyeyim şimdi sürpriz olsun” yanıtını veren şarkıcı, yaz için konser ve tatil planlarından da bahsetti:

Şimdiden belli oldu yaz konserlerim. Ben bütün hafta çıkmak yerine, üç gün de olsa evde vakit geçirmek istiyorum. Dinlenmek istiyorum evde. Ozan’ın da konserleri var. Beraber yazın çalışıp dinleneceğiz.

”OZAN’A EVDE ARABESK ŞARKILAR SÖYLÜYORUM”

Muhabirlerin, ”Arabesk müzik tarzınıza Ozan Bey’in tepkisi ne oldu peki?” sorusuna ise ”Evde Ozan’a da söylüyorum zaten arabesk şarkılar. Ozan’ı şarkılarım ile duygulandırıyorum. Gayet seviyor benim bu tarzda şarkılar söylememi de. Her zaman destekçim kendisi” yanıtını veren Hera Aslan, arabesk konseptli repertuarını seslendirmek için sahneye çıktı.

Hera Aslan: Ozan 'beni toprağa sen gömeceksin' dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRHera Aslan: Ozan ‘beni toprağa sen gömeceksin’ dediHaberi Görüntüle

Ozan Doğulu'dan 'dördüncü çocuk' açıklaması! Hera'nın cevabı dikkat çekti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİROzan Doğulu’dan ‘dördüncü çocuk’ açıklaması! Hera’nın cevabı dikkat çektiHaberi Görüntüle