İpek Tuzcuoğlu’ndan ‘Asmalı Konak’ açıklaması! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

25 Haziran 2024 - 18:35

İpek Tuzcuoğlu’ndan ‘Asmalı Konak’ açıklaması!

Son Güncelleme :

29 Nisan 2023 - 13:49

31 views

Son olarak 2021 yılında final yapan ‘Tövbeler Olsun’ dizisinde rol alan İpek Tuzcuoğlu, önceki gün arkadaşları Aslı Manav ile Nilgün Toktaş’ın Nişantaşı’ndaki mağazasını ziyaret etti.

“DEĞİŞİK BİR İPEK GÖRECEKLER”

Yeni bir projesi olduğunu söyleyen ünlü isim, “Seyirciler değişik bir İpek görecekler. Eylül ayında ekranlarda olacağım. Saçlarım da değişik olacak” dedi.

FİT GÖRÜNTÜSÜNÜN SIRRI

“Yıllardır ilk günkü gibisiniz. Bunun sırrı nedir, genle mi alakalı?” sorusu üzerine Tuzcuoğlu, “Biraz genetik faktör var ama insanları seviyorum. Pozitifim ve negatif insanları sevmiyorum. Çalışıyor ve üretiyorum. Eğitim verip, öğrenci yetiştiriyorum. YouTube kanalımda programlar yapıyorum” ifadelerini kullandı.

“RUHUMU HEP DİNGİN TUTMAYA ÇALIŞIYORUM”

Son yıllarda sakin bir hayat yaşadığını belirten Tuzcuoğlu, “Daha izole, daha sakin ve minimalist bir hayat yaşıyorum. Sadece görsel anlamda değil, ruhsal anlamda da. Ruhumu hep dingin ve dengede tutmaya çalışıyorum. Daha mütevazı yaşıyorum” açıklamasını yaptı.

“ÖNCE İNSANIM SONRA OYUNCUYUM”

51 yaşındaki oyuncu, “Ünlü olmayı bir kenara mı bıraktınız?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Önce insan olmak ondan sonra oyuncu olmak. Ben ünlüyüm diye gezmemek. Önce insanım ondan sonra mesleğim gereği oyuncuyum. Allah nasip etti oyuncu oldum. Benim formülasyonum bu kadar basit. Şöhretli hayatı ön planda tutmayı tercih etmedim. Gençken bir şeyler heves ediyorsun ama yaş aldıkça hayatı fark ediyor ve olgunlaşıyorsun. Ben de sükunetli bir hayat seçtim.

“ASMALI KONAK’I İZLEYİP MESAJ ATIYORLAR”

Bir döneme damga vuran ‘Asmalı Konak’ dizisinde ‘Dicle’ karakteri ile kamera karşısına geçen İpek Tuzcuoğlu, “Hâlâ ‘Asmalı Konak’ı izleyip, mesaj atıyorlar. Devamı daha çekilemez, çok zor. Onun devamı olmaz” şeklinde konuştu.

“KEDİ DELİSİYİM”

Mağazaya gelen bir kediyi seven ünlü oyuncu, “Kedi delisiyim. Hem evimde var hem de mahalledekilere bakıyorum” dedi.

'Asmalı Konak' kadınları buluştu! 'Nasıl özlemişiz'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Asmalı Konak’ kadınları buluştu! ‘Nasıl özlemişiz’Haberi Görüntüle

Nurgül Yeşilçay'dan 'Asmalı Konak' itirafı!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNurgül Yeşilçay’dan ‘Asmalı Konak’ itirafı!Haberi Görüntüle