Kanye West çocuklarının okulunu paylaştı, güvenlik için Kim Kardashian ödeme yaptı! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 17:47

Kanye West çocuklarının okulunu paylaştı, güvenlik için Kim Kardashian ödeme yaptı!

Son Güncelleme :

12 Ekim 2022 - 13:47

21 views
Kanye West çocuklarının okulunu paylaştı, güvenlik için Kim Kardashian ödeme yaptı!

Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini Mart ayında noktalayan rapçi Kanye West, geçtiğimiz ay Instagram hesabından eski eşi ve ailesini hedef alan paylaşımlar yapmıştı. Kardashian ile çocukları hakkında olan konuşmalarını yayınlayan rapçinin, Kim’e çocukları için seçtiği okul yüzünden kızdığı görülmüştü:

Çocuklarımın okula gittiği yer Calabasas veya Hulu’ya bağlı değil. Burada deli olan ben değilim. Yasal olarak ne pahasına olursa olsun çocuklarım hakkında bir söz söyleyebilene kadar durmayacağım.

“LÜTFEN DURUR MUSUN?”

West’in yayınladığı ekran görüntülerine göre, Kardashian eski eşine “Lütfen durur musun?” şeklinde yanıt vermişti. Kanye ise; “Hayır. Yüz yüze konuşmamız gerekiyor. Çocukların nerede okula gittikleri konusunda hiçbir söz hakkın yok. Neden sen karar veriyorsun? Yarı beyaz olduğun için mi?” diye yazmıştı.

“HOLLYWOOD DEV BİR GENELEV”

Ünlü isim, bir başka paylaşımında ise Kylie Jenner’ın eski asistanı Victoria Villarroel’in bir fotoğrafını paylaşarak, “Kris’in (Jenner) Kylie ve Kim’e yaptığı gibi seni de Playboy’a çıkarmasına izin verme. Hollywood dev bir genelev. Pornografi ailemi mahvetti, bağımlılıkla mücadele ediyorum. Bunun Northy ve Chicago’ya olmasına izin vermeyeceğim” notunu yazmıştı.

Yahudi karşıtı söylemleri nedeniyle bir süreliğine bloke olduKanye West’e sosyal medyada kırmızı kartHaberi Görüntüle

FATURAYI KIM ÖDEDİ!

Tüm bunların ardından Kim Kardashian’ın, eski eşi Kanye West’in sosyal medyada çocuklarının gittiği okulun adını açık bir şekilde paylaşmasının ardından, artan güvenlik için ödeme yaptığı iddia edildi. TMZ’nin haberine göre, okul bir önlem olarak ekstra güvenlik tuttu, faturayı ise Kim ödedi.

DailyMail’de yer alan habere göre; ismi paylaşılmayan bir kaynak, okuldaki yetkililerin Kanye’nin bir tehdit olduğuna inanmadıklarını, ancak birisinin onun mesajlarını görüp kampüse gelebileceğinden endişe duyduklarını söyledi.

ÇOCUKLARININ BAŞKA BİR OKULA GİTMESİNİ İSTİYOR

Kim ve Kanye’nin North (9), Saint (6), Chicago (4), ve Psalm (3) isimlerini verdikleri dört çocuğu bulunuyor. Rapçi West, reality şov yıldızı Kardahsian’ın çocukları kendisinin kurucusu olduğu, akredite bir okul olmayan Donda Academy’ye kaydettirmesini istiyor. Rolling Stone’a göre söz konusu okul, ‘parkur sınıfları, bir sessizlik konisi ve resmi öğretim deneyimi olmayan bir müdür’ içeriyor.

Rapçinin 2007 yılında hayatını kaybeden annesi Donda West’in adını taşıyan özel Hıristiyan akademisi de, çocukların şimdi gittiği okul gibi Los Angeles bölgesinde bulunuyor.

Ray J'den Kim Kardashian ve Kris Jenner'a seks kasedi tepkisi!

‘Ne yaptığımızı biliyorsun’Ray J’den Kim Kardashian ve Kris Jenner’a seks kasedi tepkisi!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.