Kara komedi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

24 Şubat 2024 - 08:30

Sınıf çatışması, otorite, özgürlük arayışı, rahatsızlıkları ele alan kara komedi oyunu “Kötü Bir Gün”, ocak ve şubat ayı boyunca farklı sahnelerde perde açacak. Gürgen Öz ve Aşkın Erol’un başrollerini oynadığı “Kötü Bir Gün”, 11 Ocak’ta Watergarden Performans Merkezi, 17 Ocak’ta Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi, 24 Ocak Fişekhane ve 26 Ocak’ta ise Kartal Sanat Tiyatro Salonu’nda İstanbul seyircisiyle buluşacak. Oyun, 27 Ocak tarihinde Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi, 3 Şubat Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi, 9 Şubat Bursa Podyum Sanat Mahal ve 15 Şubat tarihinde ise İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde olacak. 

KARANLIK VE SİNİR BOZUCU BİR YÜZLEŞME

Eşinden boşandıktan sonra, dededen kalma apartmana taşınmak zorunda kalan psikolog Erdem, hiç uğramadığı dört katlı küçük apartmanda sadece apartman görevlisi Yakup’un kaldığını fark eder. Taşındığının ertesi günü onu ziyarete gelen Yakup, üst katta yaşayan son kiracının da birkaç gün önce intihar ettiğini haber verir ve ayrılır. Ama hemen ardından bambaşka birisi gibi geri gelir. Erdem bir psikolog gözüyle Yakup’un garip davrandığını fark etse de işin çok daha ciddi olduğunu anlaması zaman alır. Apartmanda sıkışıp kalmış bu iki adam arasında yaşananlar, izleyicilere karanlık bir tarih ve sinir bozucu yüzleşme vaat ediyor.


NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

04 Ocak 2024 - 9:16

6 views

Kara komedi

Sınıf çatışması, otorite, özgürlük arayışı, rahatsızlıkları ele alan kara komedi oyunu “Kötü Bir Gün”, ocak ve şubat ayı boyunca farklı sahnelerde perde açacak. Gürgen Öz ve Aşkın Erol’un başrollerini oynadığı “Kötü Bir Gün”, 11 Ocak’ta Watergarden Performans Merkezi, 17 Ocak’ta Beylikdüzü Atatürk Kültür Sanat Merkezi, 24 Ocak Fişekhane ve 26 Ocak’ta ise Kartal Sanat Tiyatro […]

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.