Kibariye’den flaş iddia! ‘Seda Sayan’ı ben keşfettim’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 13:53

Kibariye’den flaş iddia! ‘Seda Sayan’ı ben keşfettim’

Son Güncelleme :

22 Kasım 2022 - 12:34

74 views
Kibariye’den flaş iddia! ‘Seda Sayan’ı ben keşfettim’

Kibariye, geçtiğimiz aylarda Psikolog Gökhan Çınar’ın sunumuyla yayınlanan ‘Paylaş Benimle’nin konuğu oldu. Üç gün üst üste programda yer alan Kibariye, çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile yaşamını anlattı. Kibariye, programın üçüncü gününde Seda Sayan itirafıyla gündem oldu. Seda Sayan ile bir dönem aynı evde yaşadıklarını ve Sayan’ın kendisini adeta çekip çevirdiğinden bahsetti.

YAŞADIKLARINI ANLATTI

Sahne hayatına başladığı dönemleri anlatan Kibariye, Seda Sayan ile aynı yerde çalıştıklarını ve bir dönem aynı evde yaşadıklarını, Sayan’ın kendisinin kazandığı paradan kalacağı eve kadar kendisini yönlendirdiğini söyledi.

Şarkıcı, Sayan’ın para işlerinden anlamadığını bildiği için kendisine hep yardımcı olduğunu ve bu yüzden ona çok büyük bir minnet borcu olduğunu ifade ederken duygulandı.

Kibariye sessizliğini bozduKuaför ücretini ödemediği iddia edilmişti!Haberi Görüntüle

“PARAMI SEDA ALDIRTTI”

Çalıştığı yerden alamadığı parasını da Seda Sayan’ın aldığını anlatan Kibariye, “Paramı vermediler. Onun mücadelesini Seda verdi. ‘Bu kız burada saatlerce şarkı söylüyor. Gırtlağı kıpkırmızı’ dedi. Paramı aldı.” 

SARILDIKLARI POZU GÖRÜNCE ALKIŞ TUTTU

Önceki gün Doğu Demirkol ile Alelade Show programına katılan Kibariye, Seda Sayan ile sarıldıkları pozu görünce alkış tutmaya başladı. Kibariye, Seda Sayan’ı kendisinin keşfettiğini iddia etti.

“SEDA’YI NE ZAMAN GÖRSEM İÇİMİN YAĞLARI ERİYOR”

Sayan ile 40 sene aynı evde yaşadığını söyleyen Kibariye, şöyle devam etti:

Şu Seda’yı ne zaman görsem içimin yağları eriyor. Biz aynı evde 40 sene yaşadık. Bir butiğe gittim, kendime kazak almak istedim. Seda’yı bir gördüm, maşallah çok güzel kadın. ‘Sen buraya yakışmıyorsun. Sesin var mı senin?’ dedim. Azıcık şarkı okudu.

“Bana da alt kadro lazımdı. Seda’yı ben o zaman keşfettim” diyen Kibariye şöyle devam etti; “Başka kimseye böyle bir şey yapmadım. Elektriğim Seda ile tuttu. Kalbi çok güzeldir Seda’nın. Ekranda nasıl konuşuyorsa aynı öyledir.”

‘Kibariye avukat arayınca inandı’Ali Küçükbalçık sessizliğini bozdu! Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.