Kim der 59 yaşında diye! Yonca Evcimik’ten bikinili pozlar « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

27 Mayıs 2024 - 15:39

Kim der 59 yaşında diye! Yonca Evcimik’ten bikinili pozlar

Son Güncelleme :

30 Haziran 2023 - 23:16

20 views

Pop müzikte 90’lı yıllara damga vuran sanatçılardan Yonca Evcimik, geçtiğimiz ay İpek Açar’ın TRT Müzik’te ekranlara gelen ‘İpek Yolu’ programına konuk olmuştu. 1994 yılında dünyaevine girdiği Harun Özakıncı’dan 1997’de boşanan ünlü şarkıcı, çocuk sahibi olmak istememe nedenini anlatmıştı.

Fit hali ile yıllara meydan okuyan Yonca Evcimik, her kesim tarafından sevildiğimi daha yeni fark ettiğini belirterek, “Bu bana Allah’ın verdiği lütuf” şeklinde konuşmuştu.

“PANDEMİ BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL VE GÜZELDİ”

Pandemi süresince ailece bir arada oldukları için çok mutlu olduğunu dile getiren 59 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullanmıştı:

İnsanlar bana kızıyor bunu söyleyince ama pandemi benim için çok özel bir andı. Çünkü bütün ailemiz 24 sat ve 2.5 yıl bir aradaydı. O yüzden pandemi benim için çok özel ve çok güzeldi. Bana yepyeni bir pencere açtı, birçok insana da aynısı olmuştur inanıyorum.

“ANNEM ERKEK ÇOCUK OLACAĞIMDAN EMİNMİŞ”

“Annem beni erkek diye doğurmuş, erkek çocuk olacağından çok eminmiş” diyen Yonca Evcimik, “Çocukların sevgisinden dolayı çocuğa doydum, ondan çocuk yapmadım” açıklamasını yapmıştı.

SEZONU BODRUM’DA AÇTI

Evcimik son olarak sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarıyla gündeme geldi. Tatil için Bodrum’u tercih eden ünlü isim, havuz keyfi yaptığı anları takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

TAKİPÇİLERİ YORUM YAĞMURUNA TUTTU

Yıllara meydan okuyan güzelliği ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Evcimik, havuz başında verdiği bikinili pozlarına ”Yoncafest. Seçemedim hepsini koydum” notunu düştü.

Ünlü şarkıcının takipçilerinin beğeni yağmuruna tuttuğu karelerine ”Kim der 59 yaşında diye”, ”Genç kalmanın sırrını bizimle de paylaş”, ”Genç kız gibisin”, ”59 yaşında olduğuna emin misin?”, ”Mükemmel görünüyorsun”, ”Yıllar seni teğet geçiyor” gibi yorumlar geldi.