Lana Del Rey’in bilgisayarı çalındı! ‘Neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 14:05

Lana Del Rey’in bilgisayarı çalındı! ‘Neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim’

Son Güncelleme :

21 Ekim 2022 - 12:13

42 views
Lana Del Rey’in bilgisayarı çalındı! ‘Neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim’

Dizüstü bilgisayarının, kameralarının ve sabit disklerinin yakın zamanda çalındığını duyuran ve bu nedenle üzerinde çalıştığı bir kitabı silmek zorunda kalan 37 yaşındaki şarkıcı Lana Del Rey, hayranlarını çalınan eşyalarından sızdırılan şarkılarını dinlememeye ve yayınlanan kişisel fotoğraflarına bakmamaya çağırdı.

“BİRİ EŞYALARIMI ÇALDI”

Gerçek adı Elizabeth Woolridge Grant olan Lana Del Rey, bilgilerine yabancıların eriştiğini iddia ederek, Instagram’dan bir video paylaştı. Ünlü isim, videosunda şu ifadeleri kullandı:

Sizinle konuşmak istediğim bir şey var. Birkaç ay önce arabamı Melrose Place’e park ettim ve bir dakikalığına oradan uzaklaştım. Ve sırt çantamı içeride bıraktığım o tek seferde, biri arabamın bütün camlarını kırıp eşyalarımı çaldı. Çantamın içinde bilgisayarım, üç adet kameram ve sabit disklerim vardı.

BİLGİSAYARINDA YER ALAN HER ŞEYİ SİLDİ

Şarkıcı, belki de en kötüsünün ise büyük bir yayıncılık şirketi olan Simon&Schuster için üzerinde çalıştığı kitapla birlikte bilgisayarında olan her şeyi uzaktan silmek zorunda kalmasının olduğunu söyledi ve, “Ancak insanlar bir şekilde telefonuma erişebiliyor henüz yayınlanmamış şarkılarımı ve kişisel fotoğraflarımı sızdırabilirler” diye konuştu.

Şu anda geçen yılki ‘Blue Banisters’ adlı albümünün ardından dokuzuncu stüdyo albümü üzerinde çalışan Lana, hayranlarını bu sızıntıları dinlememeye çağırdı ve; “Sadece belirtmek isterim ki, tüm bunlara olanlara karşın çıkaracağım şarkılara güveniyorum; ve birçok farklı seviyedeki güvenlik riskine rağmen, yapabileceğim en iyi şarkıyı yapmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

hayranlarını şaşırttıLana Del Rey karantina kilolarından kurtulamadıHaberi Görüntüle

“İŞE YARAYACAĞINI SANMIYORUM”

2019’da da bir hırsızlık olayı yaşayan ünlü isim, “Kitabımla yeniden başlamam gerekse bile, ki öyle yapıyorum; belli ki bir an için bile olsa arabada hiçbir şey bırakmayacağım. Aynı sorunları evde de yaşadık” diyerek, şöyle konuştu:

Mahremiyetim için ricada bulunmanın bir işe yarayacağını sanmıyorum, ama dürüst olmam gerekirse neyin sızdırılacağı konusunda endişeliyim. İki yıllık videolar, son birkaç yılda hayatımın küçük bir parçasına dönüştürmeyi planladığım her şey ve çalınan eşyalarımda başka her ne varsa; onlara ne olacağından tam olarak emin değilim. Sadece bunun zor olduğunu anlatmak istiyorum. Gerçekten yapacak bir şey yok, çünkü cihazlarımı daha güvenli hale getiremiyorum.

“NE OLACAĞINI GÖRECEĞİZ”

Sözlerine, “Lütfen şarkılarımı duyarsanız dinlemeyin, henüz resmi olarak yayınlanmadılar” şeklinde devam eden Lana Del Rey; “Ve çalınan kameralarla ilgili ne olacağını göreceğiz” dedi.

DailyMail’de ünlü isim videosunu; “Bu, normalde paylaşmayacağım bir şey ama ne olacağı konusunda endişeleniyorum. Hepsi bu kadar. Teşekkürler” diyerek bitirdi.

“VASİYETİM, DÖVMESİNDE YAZIYOR”

Öte yandan pop dünyasının son yıllardaki önemli isimlerinden olan Lana Del Rey, geçtiğimiz sene vefat ettikten sonra şarkılarının yayınlanmasını yasakladığını duyurmuştu. Lana Del Rey, açıklamayı müzisyen arkadaşı Anderson Paak’in konuyla ilgili yaptırdığı dövmesini paylaşarak yapmıştı.

Anderson Paak, koluna; “Ben öldüğüm zaman, lütfen ölümümden sonra adımın geçtiği albüm veya şarkı yayımlamayın. Onlar sadece demo ve insanların dinlemesi için yapılmadı” sözlerini yazdırmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı Del Rey de sosyal medya hesabından bu dövmenin fotoğrafını paylaşıp, gönderisinde, “Benim vasiyetim de Anderson Paak’in dövmesinde yazıyor” ifadelerini kullanmıştı.

kız kardeşinin de çok yakında bir kız bebeği olacağını duyurduLana Del Rey 36 yaşına Barbie pastayla girdiHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.