Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid aşk mı yaşıyor? « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

7 Aralık 2022 - 20:55

Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid aşk mı yaşıyor?

Son Güncelleme :

10 Eylül 2022 - 13:57

36 views
Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid aşk mı yaşıyor?

Beş yıldır aşk yaşadığı Camila Morrone’den 22 yaş büyük olan ABD’li aktör Leonardo DiCaprio, genç model ile ilk kez 2008 yılında, Camila henüz 12 yaşındayken tanıştı. Morrone’nin annesi Lucila Solá ile yıllarca aşk yaşayan Al Pacino tarafından tanıştırıldılar ve Leonardo, görünüşe göre yıllarca aile ile arkadaş kaldı.

Leonardo ve Camila, Cannes Film Festivali’nden birkaç gün önce oyuncunun model Nina Agdal’dan ayrılmasının ardından 2017’de resmen bir araya geldi. İkili, ertesi yıl Ellen DeGeneres’in doğum günü partisine birlikte gitti ve ilerleyen zamanlarda beraber Coachella’ya katıldı.

“BİR KADINI HİÇ BU ŞEKİLDE SEVMEDİ”

2018’in ilerleyen zamanlarında, anonim bir kaynak People’a konuşarak; ikilinin ‘son derece ciddi ve çok aşık’ olduklarını ve ‘nişanlanma hakkında konuştuklarını’ söyledi. Kaynak, Leo’nun ‘bir kadını hiç bu şekilde sevmediğini’ ve hatta yeni aşkıyla çocuk sahibi olmayı düşündüğünü de iddia etti.

YOLLARINI AYIRDILAR

Ancak 16 Haziran’da 25 yaşına giren Camila Morrone de, Leonardo DiCaprio’nun hiçbiriyle 25 yaşını geçtikten sonra ilişkisini devam ettirmediği eski kız arkadaşlarının arasına katıldı. DiCaprio ve modellikten aktrisliğe geçen kız arkadaşı Morrone’nin, beş yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayırdıkları bildirildi. Ünlü isme yakın kişiler, Leo ve Camila’nın son zamanlarda birbirlerinden uzaklaştığını ve ikilinin kötü bir şekilde ayrılmadığını söyledi.

St. Tropez’de lüks bir yatta görüntülendikleri konuşuluyorLeonardo DiCaprio ile Maria Beregova aşk mı yaşıyor?Haberi Görüntüle

’25 YAŞIN ÜZERİNDEKİLERLE AŞK YAŞAMIYOR’ İDDİASI

DiCaprio’ya yakın bir kaynak Salı günü The Sun’a konuşarak; 47 yaşındaki Akademi Ödülü sahibi oyuncu ve 25 yaşındaki güzelin ilişkilerini bu yazın başlarında ‘sessizce’ sonlandırdığını iddia etti.

Ayrıca bu ayrılık, Hollywood yıldızının 25 yaşın üzerindeki bir kadınla asla halka açık bir şekilde ilişki yaşamadığı söylentilerini de güçlendirmiş oldu.

“GIGI TAM LEONARDO’NUN TİPİ”

Tüm bunların ardından sosyal medya kullanıcılarının Oscar ödüllü oyuncunun 25 yaşın üzerindeki kadınlarla aşk yaşamadığını savunmalarına rağmen, Leonardo DiCaprio’nun 27 yaşındaki süper model Gigi Hadid ile romantik bir bağ kurduğu iddia edildi.

Us Weekly’nin haberine göre; Leo, Gigi’ye ‘gözünü dikti’ ama ünlü isim aktöre aynı ilgiyi göstermedi:

İkisi arkadaşalar, ama Gigi şu an onunla romantik bir ilişki yaşamak istemiyor.

InTouch ise, geçen hafta DiCaprio ve Hadid’in yazın birkaç kez görüştüğünü, ancak ciddi bir ilişkileri olmadığını bildirdi. Dergiye konuşan kaynaklardan biri, “Gigi ve Leonardo birkaç yıl önce tanıştılar ve birbirlerine ilgi duyuyorlar. Gigi tam onun tipi; muhteşem ve seksi” diye konuştu. Ancak diğer ise, ikilinin sadece arkadaş olduğunu söyledi.

DiCaprio ve Hadid’den henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.

Leonardo DiCaprio'nun 150 milyon dolarlık tatili!

Genç sevgilisiyle aşka geldiLeonardo DiCaprio’nun 150 milyon dolarlık tatili!Haberi Görüntüle

FİYATI DÜŞÜRDÜEvini 4.9 milyon dolara satıyorHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.