Mahsun Kırmızıgül 21 gün sonra İstanbul’a döndü! ‘Yorgunluktan halsiz düştük’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

16 Haziran 2024 - 15:08

Mahsun Kırmızıgül 21 gün sonra İstanbul’a döndü! ‘Yorgunluktan halsiz düştük’

Son Güncelleme :

04 Mart 2023 - 12:51

Mahsun Kırmızıgül 21 gün sonra İstanbul’a döndü! ‘Yorgunluktan halsiz düştük’

Türkiye’yi hüzne boğan deprem felaketinin ardından yakın arkadaşı ve meslektaşı Haluk Levent’in başkanı olduğu Ahbap Derneği ile yardım çalışmalarına katılan Mahsun Kırmızıgül, önceki gece Ulus’ta özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı.

“YORGUNLUKTAN HALSİZ DÜŞTÜK”

Binlerce kişinin yaşamını yitirdiği Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ilk gününden itibaren afet bölgesinde yardımlarda bulunan 53 yaşındaki sanatçı, sağlık durumuyla ilgili olarak, “Yorgunluktan halsiz düştük. Gribal bir şeydi” açıklamasını yaptı.

“DEPREMZEDELERİN YANINDAYIZ”

Mahsun Kırmızıgül, büyük yıkımın yaşandığı Adıyaman ve Kahramanmaraş’ın ardından Hatay’da geçirdiği 21 gün hakkında, “Ben bunları size ayaküstü anlatamam. Bütün Türkiye’nin başı sağ olsun. Oradaki insanların yanındayız bizler. Ekip arkadaşlarımız da orada. Tekrardan gideceğiz” diyerek aracına bindi.

“GÖZÜ DOYMAZ FIRSATÇILAR”

Ünlü sanatçı, bu zorlu süreçte fırsatçılık yapanları sosyal medya paylaşımıyla hedef almıştı. Fiyat artışı yapan nakliye firmalarına ve ev sahiplerine tepki gösteren Mahsun Kırmızıgül, şu ifadeleri kullanmıştı:

İnsanlarımız tek yürek olup yardımlaşırken, bazı gözü doymaz fırsatçılar depremzedeleri kazıklamaktan utanmıyorlar. Asansör ve yük taşıyıcıları beş kat, ev sahipleri kiraları üç kat arttırmış durumda. Depremzedelerimizin şu an ortak feryadını iletiyorum. Allah belanızı versin.

“DEPREMZEDELERE TELEFON DAĞITIN”

‘İletişim’ konusunu da gündeme getiren şarkıcı, “Enkazdan çıkan insanların çoğu telefonlarını depremde kaybetmişler. Günlerdir en çok karşılaştığım ihtiyaç cep telefonu. Operatör şirketlerine çağrımdır. Depremzedelere telefonlar dağıtın. Sizin vesilenizle insanlar yakınları ile iletişim kurabilsinler” mesajını yazmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMahsun Kırmızıgül: Ben hayatımda bu kadar sarsılmadımHaberi Görüntüle

Mahsun Kırmızıgül deprem sonrası 'Prestij Meselesi'ni vizyondan çekti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMahsun Kırmızıgül deprem sonrası ‘Prestij Meselesi’ni vizyondan çektiHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.