Meryem Uzerli’den milyon dolarlık kareler! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

17 Temmuz 2024 - 16:20

Meryem Uzerli’den milyon dolarlık kareler!

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 11:34

52 views
Meryem Uzerli’den milyon dolarlık kareler!

Meryem Uzerli, geçtiğimiz haftalarda Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında moderatörlüğünü Ömür Sabuncuoğlu’nun yaptığı söyleşiye konuk olmuştu. Uzun süredir Almanya’da yaşayan güzel oyuncu, en çok dişi ‘Bond’ karakterini canlandırmak istediğini açıklarken, “Bütün Bond’lar erkek, bence dişi Bond da olabilir” açıklamasını yapmıştı.

“DAHA İZLEYECEK YAŞI DOLDURMADI”

2014 yılında kızı Lara’yı, 2021’de ise küçük kızı Lily Koi’yi dünyaya getiren Uzerli, kızının şu sıralar polis olmak istediğini söylemişti. “Kızınız oynadığınız dizi ve filmleri izleyince annesinin ünlü biri olduğunu fark ediyor mu?” sorusuna ise “Aslında kızım onları izlemiyor, izlemek için 12 yaşını bekliyorum. O zaman izlettireceğim, daha izleyecek yaşı doldurmadı” yanıtını vermişti.

Çırağan Sarayı'nda davete katıldı

‘Evlilik’ sorusuna yanıt!Çırağan Sarayı’nda davete katıldıHaberi Görüntüle

“DİZİLERDE ALDATILMA NORMALLEŞTİRİLİYOR”

“Eline sihirli bir değnek verilse dizi ve sinemada ilk neyi değiştirmek isterdiniz?” sorusunu da yanıtlayan 38 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Dizi ve filmlerde kadınlar sürekli aldatılıyor. Bu da izleyenler üzerinde aldatılmanın normal bir şey olduğu algısını yaratıyor. Aslında aldatılmanın kötü bir olay olduğunu aktaran sahneler olabilir ama sihirli değnek olsa kadınların dizilerde sürekli aldatıldığı sahneleri çıkartmak için kullanırdım.

“EV İŞLERİYLE DE UĞRAŞIYORUM”

“Her gün ‘Yaşasın, ben ünlü biriyim’ diye sabahları uyanmıyorum” diyen iki çocuk annesi Uzerli, “Normal bir yaşantım var. Kızımı okuldan alıp, ev işleriyle de uğraşan biriyim” açıklamasını yapmıştı.

‘BİR MİLYON DOLAR’ İDDİASI!

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde canlandırdığı ‘Hürrem Sultan’ karakteriyle hafızalarda yer eden Meryem Uzerli, geçtiğimiz şubat ayında Rus kozmetik firması ile yaptığı anlaşmayla gündemde.

Diziden sonra ünü başta Orta Doğu olmak üzere dünyaya yayılan oyuncu, şirketin reklam filmi için Dubai’de objektiflere poz verdi. Meryem Uzerli, büyük ilgi çeken reklam karelerini sosyal medya hesabından hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü oyuncunun, reklamdan bir milyon dolar (yaklaşık 18 milyon TL) kazandığı ileri sürüldü.

Selim Bayraktar'dan Meryem Uzerli açıklaması

Oyunculara saygısızlık yaptı mı?Selim Bayraktar’dan Meryem Uzerli açıklamasıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.