Nur Fettahoğlu ve Umut Evirgen’den samimi poz! Serenay Sarıkaya ile sarmaş dolaş görüntülenmişti… « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

26 Şubat 2024 - 05:05

Nur Fettahoğlu ve Umut Evirgen’den samimi poz! Serenay Sarıkaya ile sarmaş dolaş görüntülenmişti…

Son Güncelleme :

27 Şubat 2022 - 0:07

75 views
1

Oyuncu Nur Fettahoğlu, son dönemde meslektaşı Serenay Sarıkaya ile sevgili olduğu yönündeki haberlerle konuşulan, hatta geçtiğimiz günlerde sarmaş dolaş görüntülenen işletmeci Umut Evirgen'le samimi bir pozunu yayınladı. Fettahoğlu'nun sürpriz bir mesaj yazdığı pozuna gelen yorumlar da dikkat çekti.

2

Umut Evirgen'in bir süredir Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. İddialar karşısında sessiz kalmayı tercih eden çiftten ilk fotoğraf geçtiğimiz günlerde gelmiş ve aşk belgelenmişti. "SEN HEP AŞKLA" Ancak dün akşam oyuncu Nur Fettahoğlu'nun Instagram hesabından yayınladığı poz kafaları karıştırdı. Ünlü oyuncu, Evirgen ile fotoğrafının altına "Sen hep aşkkkk'la" mesajını yazdı.

3

Fettahoğlu'nun takipçilerinin, sosyal medyada gündem olan fotoğrafın altına nazar boncuğu ve kalp emojileri koymaları "Yeni bir aşk mı?" sorusunu akıllara getirdi.

4

4 Nur Fettahoğlu (41), sekiz yıllık eşi ve 2016'da dünyaya gelen kızı Elisa Güzin'in babası Levent Veziroğlu'ndan Mart 2021'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

5

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; Serenay Sarıkaya, iki hafta önce Umut Evirgen’in sahibi olduğu mekanda görüntülenmişti. Birsen Tezer’in sahneye çıktığı özel geceye ayrı ayrı gelen ikilinin samimiyeti dikkat çekmişti.

6

Son olarak Nişantaşı’nda bulunan bir klinikten çıkarken objektiflere yansıyan güzel oyuncu, söz konusu görüntüyü, “Artık konuşmaktan yoruldum” diyerek, cevapsız bıraktı.

7

Magazin gündeminden düşmeyen Umut Evirgen (32), Serenay Sarıkaya'dan önce ünlü oyuncular Melisa Şenolsun ve Tuba Büyüküstün'le de aşk yaşamıştı.

8