Nurgül Yeşilçay ve Rabia Soytürk’ün ‘Veda Mektubu’ndaki hikayesi ekran başına kilitleyecek « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

20 Haziran 2024 - 23:12

Nurgül Yeşilçay ve Rabia Soytürk’ün ‘Veda Mektubu’ndaki hikayesi ekran başına kilitleyecek

Son Güncelleme :

24 Şubat 2023 - 15:39

155 views
Nurgül Yeşilçay ve Rabia Soytürk’ün ‘Veda Mektubu’ndaki hikayesi ekran başına kilitleyecek

Karakterleri nedeniyle sık sık çatışsalar da birbirlerine çok düşkün bir anne kıza hayat veren Nurgül Yeşilçay ve Rabia Soytürk’ün setten yeni kareleri basınla paylaşıldı. Usta oyuncu Yeşilçay ile ilk kez kamera karşısına geçen Soytürk, oldukça heyecanlı olduğunu söyledi. Yeşilçay ise anne ve kızı arasındaki çatışmaların izleyiciyi etkileyeceğini belirtti.

DİZİNİN KONUSU

Bir mektupla ayrılan Alanur (Nurgül Yeşilçay) ve Ziya’nın (Selim Bayraktar) yolları yıllar sonra çocuklarının birbirlerine âşık olması ile kesişir. Çocukları üzerinden ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanırken; Ziya ve Alanur’un ayrılıklarında rol oynayan Seher, oğluna söz geçirip onu düştüğü aşktan vazgeçirebilecek midir?

OYUNCU KADROSU

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimlerde yer alıyor.

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de çok konuşulacak olan Veda Mektubu, 27 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Kanal D’nin yeni dizisi 'Veda Mektubu’ndan görkemli afiş!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRKanal D’nin yeni dizisi ‘Veda Mektubu’ndan görkemli afiş!Haberi Görüntüle

Kanal D’nin yeni dizisi 'Veda Mektubu'nun ilk tanıtımı yayınlandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRKanal D’nin yeni dizisi ‘Veda Mektubu’nun ilk tanıtımı yayınlandıHaberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.