Oscar törenine katılmamıştı! ‘Tom Cruise, Nicole Kidman’la karşılaşmak istemedi’ « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 10:11

Oscar törenine katılmamıştı! ‘Tom Cruise, Nicole Kidman’la karşılaşmak istemedi’

Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 15:43

60 views
Oscar törenine katılmamıştı! ‘Tom Cruise, Nicole Kidman’la karşılaşmak istemedi’

Dünyaca ünlü aktör Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı, 1986’da çekilen ‘Top Gun’ filminin, 2022’de vizyona giren devam filmi ‘Top Gun: Maverick’; 2023 Oscar Ödülleri’nde 6 dalda aday gösterildi. En İyi Film, En İyi Uyarlama Senaryo, En İyİ Orijinal Şarkı, En İyi Görsel Efekt, En İyi Ses ve En İyi Kurgu kategorilerinde aday olan ‘Top Gun: Maverick’, En İyi Ses ödülünü almayı başardı.

ÖDÜL TÖRENİNE KATILMADI

Ancak 60 yaşındaki Tom Cruise, başrolünde yer aldığı ‘Top Gun: Maverick’ 6 dalda Oscar’a aday gösterilmesine rağmen, Pazar günü düzenlenen ödül törenine katılmadı.

Bunun sebebinin ise Cruise’un, eski eşi Nicole Kidman’dan uzak durma ihtiyacı hissettiği iddia edildi. Söylendiğine göre aktör, 20 yıldan uzun bir süre önce boşandığı 55 yaşındaki Kidman’la ‘garip bir karşılaşma’ yaşamaktan kaçınmak istediği için orada değildi.

Tom Cruise'dan Val Kilmer itirafı: 'Maverick'te bir araya gelince ağladım!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTom Cruise’dan Val Kilmer itirafı: ‘Maverick’te bir araya gelince ağladım!Haberi Görüntüle

“NICOLE ORADAYDI”

DailyMail’e konuşan bir kaynak; “Tom orada değildi, çünkü Nicole oradaydı. Tom, onunla karşılaşmak istemiyordu” ifadelerini kullandı.

Cruise’a yakın kaynakların iddiasına göre ise Tom’un orada bulunmayışı ‘kişisel değil’ ve sadece programlama sorunlarından kaynaklandı. İsmi paylaşılmayan kaynaklar; Cruise’un ‘Mission Impossible’ filminin çekimleri sebebiyle İngiltere’de olduğu için törene katılamadığını söyledi.

Nicole Kidman'ın kaslı hali gündem oldu! 'Seni kıskanmaktan yoruldum'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNicole Kidman’ın kaslı hali gündem oldu! ‘Seni kıskanmaktan yoruldum’Haberi Görüntüle

OSCAR YEMEĞİNDE YOKTU

Yıllardır asla aynı etkinliklerde görünmeyen eski eşlerden Kidman, törene şimdiki eşi Keith Urban’la birlikte geldi. Ancak aktris, geçtiğimiz ay Tom Cruise’un katıldığı Oscar yemeğinde yer almadı.

Cruise’a yakın bir kaynak; ünlü ismin 13 Şubat’taki Oscar yemeğine ‘o sırada programı elverdiği için’ katıldığını söyledi. Kaynaklar Tom’un ‘Maverick’in bu kadar takdir görmesinden çok memnun olduğunu ve filmle gurur duyduğunu’ da belirtti.

Paylaştığı video ağızları açık bıraktı! 'Bu şimdiye kadar denediğimiz en tehlikeli şey'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRPaylaştığı video ağızları açık bıraktı! ‘Bu şimdiye kadar denediğimiz en tehlikeli şey’Haberi Görüntüle

DOSTÇA AYRILAMADILAR

Kidman ile Cruise 1990 yılında, ikisi birlikte motor yarışlarını konu alan ‘Days of Thunder’ filminde rol aldıklarında tanıştı. Nicole, o zamanlar 23 yaşındaydı ve Avustralya’dan geldiği için Hollywood’da tanınmıyordu. İki yıldızın arasındaki romantizm başladığında, her şey değişti.

1990 yılında evlenen ve Isabella Jane ile Connor adını verdikleri iki çocuk sahiplenen ünlü çiftten Tom Cruise, 2001 yılında eşini terk etti ve ‘uzlaşmaz farklılıkları’ gerekçe göstererek boşanma davası açtı. O dönem basına yansıyan haberlere göre; aktörün eşini terk etmesinin gerçek nedeni ise Kidman’ın Scientology Kilisesi’ne katılmayı reddetmesiydi.

Nicole Kidman'in son hali gündem oldu! 'Lütfen yeter artık'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNicole Kidman’in son hali gündem oldu! ‘Lütfen yeter artık’Haberi Görüntüle

“ONA DELİCE AŞIK OLMUŞTUM”

Kidman, 2012 yılında DuJour Magazine’e verdiği bir röportajda Cruise’dan ‘acı dolu’ ayrılışını şöyle anlattı:

Birlikte hayatımızın mükemmel olduğunu düşünüyordum. İyileşmem çok uzun zaman aldı, ayrılık benim için bir şoktu. İkimiz bir balonun içindeydik. Birbirimize çok bağımlı hale gelmiştik, Tom’la birlikte sersemlemiştim. Onun için dünyanın öbür ucuna bile giderdim…. Tamamen vurulmuştum; delicesine, tutkuyla aşık olmuştum.

O ZAMANDAN BERİ KONUŞMUYORLAR

Aktris, o zamandan beri sadece eski eşiyle değil; birlikte evlat edindiği, babaları gibi Scientology Kilisesi’nin sadık üyeleri olan iki çocuğuyla da yıllardır konuşmadı. Nicole Kidman, katılmayı reddettiği kilise tarafından dışlandı ve ‘Baskıcı Kişi’ anlamına gelen ‘BK’ olarak etiketlendi. Sonuç olarak, ailesiyle ilişkisi kesildi.

'Tom Cruise uzay yürüyüşü yapan ilk sivil olabilir!'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Tom Cruise uzay yürüyüşü yapan ilk sivil olabilir!’Haberi Görüntüle

Nicole, 2015 yılında Avustralya’nın Who dergisine verdiği bir röportajda her iki çocuğuyla olan ilişkisi hakkındaki sessizliğini bozarak; “Onlar birer yetişkin. Kendi kararlarını verebiliyorlar. Scientology’e katılmayı seçtiler ve bir anne olarak benim görevim onları sevmek” açıklamasında bulundu.

İKİNCİ EVLİLİĞİNE DE MUTLULUĞU YAKALAYAMADI

Biten evliliği hakkında hiçbir zaman konuşmayan Cruise, 2006 yılında aktris Katie Holmes ile evlendi. İkili, 2012’de boşandılar ve bu evliliğin bitmesine de Tom’un Scientology ile olan bağlarının neden olduğu iddia edildi. Çiftin şu anda 16 yaşında olan kızları Suri’nin, babasıyla bir ilişkisi yok.

Nicole Kidman da 2006’da şarkıcı Keith Urban ile nikah masasına oturdu. Mutlu evlilikleri devam eden çiftin, Sunday Rose ve Faith Margaret isimlerini verdikleri iki kızları bulunuyor.

Nicole Kidman'ı kızdıran 'eski eş' sorusu! 'Bunu bir erkeğe soramazsınız'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNicole Kidman’ı kızdıran ‘eski eş’ sorusu! ‘Bunu bir erkeğe soramazsınız’Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.