Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar tektaşını gösterdi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 13:49

Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar tektaşını gösterdi

Son Güncelleme :

17 Ekim 2022 - 8:46

55 views
Özcan Deniz’in sevgilisi Samar Dadgar tektaşını gösterdi

Özcan Deniz ile Feyza Aktan’ın evliliği 15 ay sonunda olaylı şekilde sona ermişti. Ünlü şarkıcının eski eşini darbettiği iddiasıyla 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı dava geçtiğimiz mart ayında karara bağlanmıştı. Mahkeme, Özcan Deniz’in 2017 yılında işlediği iddia edilen ‘basit yaralama’ suçunun ve 2019 yılındaki darp olayının sabit olduğunu ancak altı aylık şikayet süresinin geçmesi sebebiyle davanın düşürülmesine karar vermişti.

Oğlunun annesi Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir süre önce aşkını gözler önüne sermişti. İkili ön balayına çıkmış, Samar Dadgar da aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Özcan Deniz, yeni yılda sahne aldığı Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Sevgilisinin kendisine sarıldığı karelere, kalp ve çiçek emojisi koymuştu.

GÜN BATIMI SEFASI

Aşkları dolu dizgin devam eden ikili, yazın Bodrum Cennet Koyu’nda lüks Motoryatt görüntülenmişti. Gün sonuna doğru geldikleri Lüks yatta Özcan Deniz eline oltayı alarak balık tutmaya çalışmıştı. O sıralarda Kuzey, meraklı ve heyecanlı gözlerle babası Özcan Deniz’i izlemişti. Lüks yatta bir süre gezinen ve bol bol story çeken Samar Dadgar daha sonra baba oğulun yanına gelerek onlara eşlik etmişti.

Özcan Deniz’den çarpıcı açıklamalar”Para uğruna evladımı benden kopartmaya çalışıyorlar!”Haberi Görüntüle

Bir süre Lüks yatın arkasında sohbet ettikten sonra Kuzey, Samar Dadgar’ın kucağına yatmıştı. Bir hayli iyi anlaştıkları gözlenen Samar ve Kuzey birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmemişti. Gün batımı sefasından sonra Samar, Kuzey’i dikkatli bir şekilde merdivenlere götürüp yukarı çıkması için ona eşlik etmişti.

“İYİ Kİ GELDİN”

Zaman zaman sevgilisiyle pozlarını takipçileriyle paylaşan Özcan Deniz, birkaç ay önce Dadgar’ın doğum gününe özel bir paylaşımda bulunmuştu. Sevgilisi için masal figürlerinin yer aldığı bir pasta yaptıran Deniz, paylaşımının altına şu notu eklemişti:

İyi ki geldin… Sen geldin şehre bir film geldi. Ben yenilendim, bulutlar gitti. Bir güzel orman oldu yazılarda… İklim değişti, Akdeniz oldu. O eşsiz sevgi dolu kalbinle iyileştirdin dokunduğun her şeyi…İyi ki doğdun masalımın prensesi. Güzel gülüşlüm, gamzesine yandığım.

Sözleşmeye madde ekletti mi?”Feyza Aktan’ın sevgilisi olamaz”Haberi Görüntüle

Özcan Deniz’in sürprizine kayıtsız kalmayan Dadgar ise ilk olarak pastasını “Doğum günü sürprizim” notuyla kendi sosyal medya hesabından paylaştı. Ardından ünlü şarkıcı ile sarıldığı anlara; “Teşekkür ederim sevgilim, iyi ki varsın” notunu düşmüştü.

‘EVLİ OLDUĞU DÖNEMDE GÖRÜŞTÜLER’ İDDİASI

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında, Özcan Deniz’in (50), kendisinden 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ile Feyza Aktan’la evli olduğu dönemde görüşmeye başladığı iddia edilmişti. Programın yorumcularından Seren Serengil, ünlü şarkıcının, Feyza Aktan ile evliliği süresince Dadgar’la görüşmeye devam ettiğini belirtmişti.

“ÇOK DAHA TEHLİKELİ BİR SALGIN”

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, hakkında çıkan haberleri yalanlamış ve “Had, hudut meselelerini geçiyorum. Bu akıl ve vicdan körlüğü. Çağın hastalığı ve tartışmak faydasız. İnsanlar bazen duracağı yeri bilemeyebiliyor. Dillerini ve şuurlarını şarampolden aşağı yuvarlayıp, hakınızda çok rahat konuşabiliyorlar. Bence bu Covid’den çok daha tehlikeli bir salgın ve maalesef aşısı da yok” açıklamasında bulunmuştu.

Samar Dadgar’a kayınvalide şoku!”Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum”Haberi Görüntüle

“KIBRIS’TA EVLENME TEKLİF ETTİ” DEMİŞTİ

Daha önce evlilik konusunda konuşan ve “Şu an tarihi konuşmadık, evlilik teklifi oldu. Hiç beklemediğim bir anda çok güzel oldu. Yeni yılın ilk saatlerinde evlenme teklifi etti Kıbrıs’ta. Güzel hissettim, çok mutlu oldum. Hiç beklemediğim bir şey oldu. Düğün bu yaz olmayacak” ifadelerini kullanan Samar Dadgar, önceki gün Nişantaşı City’s çıkışı görüntülendi.

TEKTAŞ YÜZÜKLE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Deniz’in kendisinden 24 yaş küçük aşkı Samar Dadgar, sevgilisi Özcan Deniz’in kendisine aldığı tektaş yüzükle ilk kez objektifler takıldı. Görüntülendiğini fark eden İranlı tasarımcı, objektiflere resmen tektaşıyla poz verdi. Tektaş yüzüğün olduğu eliyle telefonla konuşmuş gibi yaparak yüzüğünü gösteren Dadgar, kendisine yöneltilen soruları duymazlıktan geldi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.