Burcu Özberk: Bu zamana kadar bütün partnerlerimle uyumluydum « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

22 Haziran 2024 - 12:46

Burcu Özberk: Bu zamana kadar bütün partnerlerimle uyumluydum

Son Güncelleme :

27 Şubat 2022 - 0:33

82 views
1

Oyuncu Burcu Özberk, önceki akşam Nişantaşı'nda bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden Özberk'in kucağındaki köpek dikkat çekti. Ünlü isim, 'Aşk Mantık İntikam' dizisindeki partneri İlhan Şen ile aralarında uyum konusunda konuştu.

2

Oyuncu Burcu Özberk, önceki akşam Nişantaşı'nda mekan çıkışı görüntülendi. Arkadaşları ile yemek yiyen Özberk'in kucağındaki köpek dikkatlerden kaçmazken oyuncu, "Köpek benim değil. Arkadaşımın" açıklamasında bulundu.

3

Bir süredir 'Aşk Mantık İntikam' dizisinde İlhan Şen ile başrolleri paylaşan 32 yaşındaki güzel oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

4

PARTNERİ İLE İLGİLİ KONUŞTU   Son dönemde partneri İlhan Şen ile uyumu çok konuşulan Özberk, muhabirlerin "Bu uyumu nasıl sağladınız?" sorusuna yanıt verdi. Özberk, konuyla ilgili; "Ben bu zamana kadar bütün partnerlerimle uyumlu çalıştım. Bu beni mutlu ediyor ve hayatımıza yansıyor. Her şey çok çalışmaktan geçiyor. İlhan da iyi partner, beraber iyi oynuyoruz" şeklinde konuştu.

5

AŞK DEDİKODULARINA YANIT Öte yandan bir dönem Şen ile aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen Özberk, konuyla alakalı; "Sevdiklerimiz bizim eski fotoğraflarımızı fotoshop yapmış sonra da onu gerçek zannetmişler o yüzden haber olmuş ama hayatımda birisi olursa, bir ilişki yaşarsam gizlenerek yaşamam" diye konuşmuştu.

6

"KİMSENİN İLİŞKİSİ HAKKINDA YORUM YAPAMAM" Kerem Bürsin ile geçtiğimiz haftalarda ilişkilerine ortak karar ile son verdikleri ortaya çıkan Hande Erçel ile yakın bir arkadaşlığı olduğunu bilinen Özberk'e bu aşk soruldu.

7

Oyuncu, "Hande hanım ile Kerem beyin ilişkilerinin pr çalışması olduğu söyleniyor. Siz Hande hanıma yakındınız. Bu aşk hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusuna; "Ben kimseni ilişkisi hakkında yorum yapamam. Hakkım değil" yanıtını verdi. Hüseyin Altun/Milliyet