Tan Sağtürk’ten ‘ekranlara dönüş’ açıklaması! « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 14:09

Tan Sağtürk’ten ‘ekranlara dönüş’ açıklaması!

Son Güncelleme :

17 Ekim 2022 - 9:08

32 views
Tan Sağtürk’ten ‘ekranlara dönüş’ açıklaması!

Ünlü balet, koreograf ve oyuncu Tan Sağtürk, geçtiğimiz yıllarda Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaşmış; gönderisine, “Biraz zaman geçmiş. Ama güzel şeyler birikmiş. Mesleğimle büyümüşüm. Konservatuvar Bale Bölümüne girmek üzere olduğum yıllardı. Edith Piaf’ın ‘Je ne regrette rien’ şarkısında söylediği gibi; ‘Hiçbir şeyden pişman değilim.’ Ya sen?” notunu düşmüştü. Sağtürk’ün bu paylaşımı, takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

“KENDİMİ BU İŞE ODAKLADIM”

Şimdilerde gözlerden uzak bir hayat yaşayan 53 yaşındaki oyuncu ve balet Tan Sağtürk, uzun bir aradan sonra görüntülendi. Bir kozmetik markasının yüzü olan ünlü isim, güzellik fuarında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Deodorant ıslak mendili tanıtan Sağtürk, “Malum benim en ihtiyacım olan bir ürün. Bale yaparken bir hayli efor sarf ediyor insan. O yüzden güzel bir iş birliği oldu diyebilirim” şeklinde konuştu.

Balenin sevilmesi ve daha fazla kitlelere yayılması için büyük çaba sarf ettiğini ifade eden oyuncu, “Kars’tan Diyarbakır’a, İstanbul’dan Elbistan’a kadar okullar açtık. 23 yıl oldu bu işe baş koyalı, kendimi bu işe odaklamış durumdayım” dedi.

‘Zor ve keyifli bir şey’Tekrar baba olmak istiyorHaberi Görüntüle

“BU TİP PROJELER RAFA KALKTI”

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalması hakkında da konuşan Tan Sağtürk, şu ifadeleri kullandı:

Çok güzel işler yaptık zamanında, ‘Türkiye’nin Yıldızları’ işini yaptık bir dönem mesela. Böyle projeler oldukça değerlendirmeye özel gösteriyorum ama ne yazık ki bu tip projeler rafa kalktı. Eskiye dönük kaliteyi yakalamak gerekiyor. Bana sık sık teklifler geliyor, ama iyi bir proje olsa emin olun ki düşünmeden kabul ederim.

TAN SAĞTÜRK KİMDİR?

Sağtürk, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Bale Bölümü mezunudur. Fransız Genç Balesi Le Jeune Ballet De France, Fransız Devlet Balesi Ballet National De France Baş dansçısı, İstanbul Devlet Opera ve Balesi baş dansçılığı, Diyarbakır, Mardin, Gaziantep, Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmir, Kıbrıs Bale ve Dans okulları kurucusudur.

2009 yılında Alona Ataberk ile dünyaevine giren ünlü ismin, Ada adında bir kızı ve Teo adında bir oğlu var.

Tan Sağtürk'ü çocuklarıyla tehdit ettiler!

ailesinin can güvenliği için koruma talep ettiTan Sağtürk’ü çocuklarıyla tehdit ettiler!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.