Ünlü oyuncunun 19 yaş küçük aşkıyla İtalya kaçamağı! Sokakta öpüşürken görüntülendiler « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

27 Mayıs 2024 - 15:36

Ünlü oyuncunun 19 yaş küçük aşkıyla İtalya kaçamağı! Sokakta öpüşürken görüntülendiler

Son Güncelleme :

11 Haziran 2023 - 14:02

80 views

‘Gizemli Nehir’ ve ‘Milk’ filmlerindeki rolleriyle iki kez Oscar ödülü kazanan ABD’li yönetmen ve oyuncu Sean Penn (62), 2016 yılından beri aşk yaşadığı Leila George (31) ile Temmuz 2020’de dünyaevine girmişti. Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, Ekim 2021’de ise boşanma kararı almıştı.

George’un boşanma davası açmasıyla 2022’de sone eren evliliğin ardından açıklama yapan Penn, ilişkilerinin bitmesinden kendini sorumlu tuttuğunu söylemişti.

“EVLİLİĞİMİZİ MAHVETTİM”

Nisan 2022’de Hollywood Authentic’e konuşan ünlü isim; eşini asla aldatmadığını söylemiş, ancak alkol ve depresyon gibi şeylerin evliliklerinin bitmesinde etkili olduğunu itiraf ederek şu ifadeleri kullanmıştı:

Çok aşık olduğum bir kadın var, Leila George. Evliliğimizi mahvettim. Teknik olarak bir yıl evli kaldık ama ilişkimiz boyunca çok ihmalkâr bir adamdım.

YENİ SEVGİLİSİYLE TATİLE GİTTİ

Sean Penn, geçtiğimiz ay ise kendisinden 19 yaş küçük meslektaşı Olga Korotyayeva (43) ile aşk yaşamaya başladı. İkili, önceki gün İtalya kaçamaklarında objektiflere takıldı.

Rahat kıyafetler tercih eden ikili, İtalya sokaklarında öpüşürken ve el ele yürürken anbean kameralara yansıdı. Korotyayeva, bir ara kolunu sevgilisinin beline attı.

MADONNA İLE DÖRT YIL EVLİ KALDI

Öte yandan Sean Penn, 1985’te evlendiği pop müziğin kraliçesi Madonna’dan 1989’da boşanmıştı. 1996 ile 2020 yılları arasında meslektaşı Robin Wright’la evli kalan Penn’in, bu birliktelikten ise Dylan Frances ve Hopper Jack adında iki çocuğu bulunuyor.

CHARLIZE THERON’LA AŞK YAŞADI

Ünlü isim, bir dönem de Charlize Theron (46) ile yaşadığı aşkla gündemdeydi. Güzel oyuncu ile 2013 yılında film setinde tanışan Penn, bu karşılaşmayı “İlk görüşte aşk” olarak tanımlamıştı. Oyuncu çift, bir süre ilişkilerini mutlu ve gözlerden uzak bir şekilde sürdürmüştü. Aralarında 15 yaş fark olan ikili, 2015 yılında yollarını ayırma kararı almıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSean Penn Oscar’ı Zelenskiy’e verdiHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİROyuncu çift Sean Penn ile Leila George boşanıyor!Haberi Görüntüle