Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı! Yeğeninin yazdığı notu paylaştı « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

14 Haziran 2024 - 18:46

Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı! Yeğeninin yazdığı notu paylaştı

Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 15:38

10 views
Yedi tonluk kar küreme aracının altında kalmıştı! Yeğeninin yazdığı notu paylaştı

Marvel Sinematik Evreni’nin ‘Hawkeye’ı Jeremy Renner, ocak ayının ilk günlerinde kar kürerken bir kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. ‘Görevimiz Tehlike’ serisinde ‘William Brandt’i, Marvel Sinematik Evreni’nin ‘Hawkeye’ı canlandıran Renner’ın sözcüsü konuyla alakalı ‘The Hollywood Reporter’a konuşarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun kritik ancak mevcut olarak stabil olduğunu doğrulayabiliriz.

RENNER’IN SAĞLIK DURUMU

52 yaşındaki Jeremy Renner’ın kapsamlı bir iyileşme sürecinin bir parçası olarak geçtiğimiz Pazartesi günü erken saatlerde ilk ameliyatını geçirdiği, ancak ünlü ismin ertesi gün bir ameliyata daha girdiği öğrenilmişti. Yıldız, garaj yolunu açmak için kullandığı kar küreme aracının üzerinden geçmesi sonucu künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar geçirmişti.

TMZ’nin bildirdiğine göre; aracın güvenlik özellikleri arızalanmış ve Renner’ın bacaklarının üzerinden geçmesine neden olarak, oyuncuyu bulunduğu mülkün yaklaşık çeyrek mil (yaklaşık 400 metre) dışına sürüklemişti.

KOMŞUSU YARDIMINA KOŞTU

Hollywood yıldızının bir komşusu, Jeremy’nin yardımına koşmuş ve kanamayı durdurmak için yaralı bacağına turnike uygulamıştı, ancak ünlü isim sabah 9.50’de karlı olay yerinden hava yoluyla çıkarılana kadar ciddi miktarda kan kaybetmişti.

TEKRAR ARACA BİNMEYE ÇALIŞMIŞ

Washoe County Şerifi Darin Balaam, düzenlediği bir basın toplantısında, aktörün karda mahsur kalan bir aile üyesine yardım etmek için yedi tonluk kar küreme aracını kullandığını bildirmişti. Jeremy, mahsur kalan kişiyle konuşmak için aşağı indiğinde, kar küreme aracının kendi kendine ilerlemeye başladığının görüldüğü; ünlü ismin bunu fark edip tekrar araca binmeye çalıştığı ve o esnada ezildiği açıklanmıştı.

YEĞENİNİN NOTUNU PAYLAŞTI

Günlerce hastanede kaldıktan sonra taburcu olan ve iyileşme süreci devam eden Jeremy Renner, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Geçirdiği feci kazadan sonra yeğeninin kendisine yazdı bir notu yayınlayan ünlü isim, paylaşımına; “Küçük adamımı seviyorum… Çok yaşa Auggie” mesajını yazdı.

“ÇOK ŞANSLIYIM”

Yeğeninin aktöre yazdığı notta ise şu ifadeler yer aldı:

Çok şanslıyım çünkü benim amcam Avengers (Yenilmezler) üyelerinden biri olan Hawkeye. Ayrıca amcam geçirdiği kazadan sonra hayatta olduğu için de çok şanslıyım.

'Koronavirüs nedeniyle nafaka düşürülsün'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Koronavirüs nedeniyle nafaka düşürülsün’Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.