Yüzükler çıktı! Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında kriz mi var? « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

10 Eylül 2022 - 14:48

Yüzükler çıktı! Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında kriz mi var?

Son Güncelleme :

09 Eylül 2022 - 10:11

Yüzükler çıktı! Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında kriz mi var?

Bir süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler’den geçtiğimiz ocak ayında evlilik teklifi alan ve ‘evet’ diyen Hadise, mutluluğunu takipçileriyle de paylaşmıştı.Tektaşını gösteren ünlü popçu, “Bölümümüz şimdi başlıyor” notunu düşmüştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, ‘Mrs. Dinçerler’ yorumunu yapmıştı. İş insanının Hadise’ye aldığı  tektaş yüzüğün fiyatının 3 milyon TL olduğu ortaya çıkmıştı.

AİLE ARASINDA NİKAH

15 Mart tarihinde evlilik yolunda işk adımı atan Hadise Açıkgöz ve Mehmet Dinçerler, her şeyi Türk geleneklerine göre yapmıştı. Ünlü çift, nisan ayının sonunda da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayı’nda yapılan nikâha sadece 20 kişi davet eden ünlü çift, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.

Mehmet Dinçerler'in gözünden Hadise yansıması

“Hanımla selfie”Mehmet Dinçerler’in gözünden Hadise yansımasıHaberi Görüntüle

“EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR”

Nikah sonrası ilk kez Kıbrıs’ta konser veren Hadise, sahnede evlendiğini açıklamıştı. ‘Prenses’ şarkısını söyleyen güzel popçu, “Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; ‘Prensesler gibiydim baba evinde’. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için” ifadelerini kullanmıştı.

HADİSE İLE EŞİNİN ARASINDA NELER OLUYOR?

Birlikteliklerinin ilk döneminde sık sık kameralara poz veren ve sosyal medya fotoğraf paylaşan çift bir süredir ayrı ayrı görüntülenmesi dikkatlerden kaçmadı. Bir süredir aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirdi.

SAHNEDE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

İlk olarak Hadise’nin eşi Dinçerler’in 23 Ağustos’taki doğum gününe dair bir paylaşım yapmaması akıllarda soru işareti oluşturmuştu. Ayrıca ünlü ismin, birkaç gün önceki konserinde duygusal anlar yaşaması ve ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını seslendirirken gözyaşlarına boğulması herkesi şaşırtmıştı.

Evlendikten sonra 3 milyon TL’lik tektaşını her konserinde takan ve parmağından çıkarmayan Hadise’nin son iki konserinde yüzüğünü takmaması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Hadise'den 'soyadı' hamlesi!

Sessiz sedasız evlenmiştiHadise’den ‘soyadı’ hamlesi!Haberi Görüntüle

DİNÇERLER DE YÜZÜĞÜ ÇIKARDI

Bir süredir eşinin konserine gitmeyen Mehmet Dinçerler, önceki gün yeni mekânın açılışında ünlü isimleri ağırladı. Bu özel günde Hadise Açıkgöz, eşini yalnız bıraktı. Mehmet Dinçerler ise evlendikten sonra ilk kez alyansını takmadan objektiflere yansıdı.

Öte yandan Dinçerler’in doğum gününde (23 Ağustos) yayınladığı karelerde alyansının parmağında olması gözden kaçmadı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.