Bülent Ersoy: Frikik vermeyeyim diye çift dikiş attırıyorum « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

18 Nisan 2024 - 15:55

Bülent Ersoy: Frikik vermeyeyim diye çift dikiş attırıyorum

Son Güncelleme :

24 Eylül 2022 - 10:44

14 views
Bülent Ersoy: Frikik vermeyeyim diye çift dikiş attırıyorum

Bülent Ersoy’un 21 kişiden oluşan orkestrası, geçtiğimiz yıl 28 Ağustos’ta çift aşının yanı sıra PCR testi de istenen KKTC’ye girişte, otelin temin ettiği sahte PCR testleriyle yakalanmıştı. Polis gözetiminde sahneye çıkan ve ardından yargılanan orkestra üyeleri, birer ay hapis cezası alırken; şef Onur Özelçağlayan ise bir buçuk ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Hapis cezaları tamamlanan 20 orkestra üyesinden 19’u, geçtiğimiz haftalarda Lefkoşa Cezaevi’nden tahliye edilmişti. Bir müzisyenin ise PCR testi pozitif olduğu için otelde karantinada olduğu öğrenilmişti.

Tüm bu gelişmelerin ardından Ersoy’la yollarını ayırdıklarını açıklayan orkestra şefi Onur Özelçağlayan, yapımcılığını Bilal Özbilge’nin üstlendiği, Bircan Bali ve Seren Serengil’in sunumuyla ekranlara gelen ‘Söylemezsem Olmaz’a bağlanmıştı.

“BÜLENT ERSOY’LA YOLLARI AYIRDIK”

Özelçağlayan, şu ifadeleri kullanmıştı: “Bülent Ersoy’la yolları ayırdık. Telefonda sıkıntılarıma dile getirdim ona. Elinden geldiğini yapmıştır ama avukatımızı bile kendimiz bulduk. 14 yıldır çalışıyoruz Bülent Ersoy’la, Bülent Ersoy’u suçlamıyorum…”

“Bülent Hanım’ın hiçbir suçu yok. Bu belgeleri Bülent Hanım yollamadı. Ona kırgınlığımız, kendimizi yalnız hissetmemiz, avukat tutacağız deyip tutmamasıyla ilgili. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik. 500 bin TL ben bilmiyorum ama 5 bin TL yardım yapıldı, toplam 210 bin TL.”

İDDİALARA CEVAP VERDİ

Bu açıklamalar karşısında sessiz kalamayan 69 yaşındaki ünlü sanatçı Bülent Ersoy ise canlı yayında iddialara şu sözlerle cevap vermişti:

Bunlar boşu boşuna vakit almasınlar gerek yok. Terbiye bozuklukları nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim organizatör müyüm? Ben muhatabı değilim…Gider şarkımı söylerim ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? ben Bülent Ersoy’um!

Murat Kekilli’den 'rahmetli Bülent Ersoy' gafı!

Özür diledi…Murat Kekilli’den ‘rahmetli Bülent Ersoy’ gafı!Haberi Görüntüle

BUZLAR ERİDİ

Bülent Ersoy’un orkestra şefi Onur Özelçağlayan ve ekibi, Diva ile barış imzaladı. Ersoy ile buzları eriten orkestra ekibi, geçtiğimiz haftalarda Arnavutköy’de bulunan Bahtiyar isimli mekanda bir araya geldi.  Ersoy, “Her ailede, anne ile evlatları arasında bazen böyle şeyler olabiliyor. Ben bunu ana kucağına dönüş olarak görüyorum. Bu geçen süre içinde de sürekli konuşuyorduk. Ben orkestramda kim olursa olsun okurum. Ama göz göze geldiğim vakit ne istediğimi anlayabilecek çalışma arkadaşlarım olmasını isterim. O iş başka bir işçilik. O ayrı bir sanat. Başta sayın şef olmak üzere hepsi çok kuvvetli çocuklardır. Bu ekip öyle bir ekip. Kısacası ana kucağına geri döndüler” dedi.

DİVA’DAN ‘FRİKİK’ AÇIKLAMASI

Bülent Ersoy, önceki akşam Arnavutköy’de görüntülendi. Modacısı Burcu Sedef ve iş insanı Murat Karabova ile yemek yiyen Diva, mekan çıkışında yine iki ismin koluna girmesi ile aracına doğru yöneldi. 9 Ekim’de Kuruçeşme’de konser verecek olan Diva, “Konser için kıyafet provasından çıktık, çok güzel olması için saatlerce uğraşıyoruz” dedi. Geçtiğimiz günlerde konser sırasında elbisesinin azizliğine uğrayarak frikik veren Ersoy, “Sormayın, bazen oluyor. Kıyafetlerimi Burcu yapıyor, çok güzel ciciler yaptı. Frikik vermeyeyim diye bu defa çift dikiş attırıyorum” diyerek kahkaha attı.

Bülent Ersoy'a dört milyon TL'lik altın kemer!

Duyanlar şaştı kaldı Bülent Ersoy’a dört milyon TL’lik altın kemer!Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.