Mehmet Ali Erbil: Uzun zamandır kamera karşısına çıkmadım, vicdanım el vermedi « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

15 Haziran 2024 - 18:31

Mehmet Ali Erbil: Uzun zamandır kamera karşısına çıkmadım, vicdanım el vermedi

Son Güncelleme :

02 Nisan 2023 - 13:51

Mehmet Ali Erbil: Uzun zamandır kamera karşısına çıkmadım, vicdanım el vermedi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, önceki gün Etiler’de yer alan ünlü bir dönercide iftar yemeği yedi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmeyen Erbil, tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketiyle ilgili konuştu.

“HİÇBİR ZAMAN SEVGİSİZ BIRAKMADIK”

Erbil, “Ben uzun zamandır kameraların karşısına çıkmadım. Ülkemizin yaşadığı bu deprem sonucunda vicdanım el vermiyordu. Ama hiçbir zaman onları sevgisiz bırakmadık” ifadelerini kullandı.

“ÇOK BÜYÜK BİR DEVLETİZ”

“Ben depremin üçüncü gününden itibaren binlerce battaniye ve çarşaf yolladım” diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

Çok acı bir durumdur ki benden kefen istediler. Çok üzüldüm. Kefen yaptırıp yolladık. Hâlâ çadırda yaşayan, hâlâ bahçelerde yaşayanlar var. Biz çok büyük bir devletiz, her şeyin üstesinden geleceğiz.

'Taciz' iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil'e hapis cezası!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Taciz’ iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil’e hapis cezası!Haberi Görüntüle

“BASİT DEĞİL BUNLAR”

Geçtiğimiz yıllarda Ramazan aylarında iftar saatlerinde hep programı olduğunu söyleyen Mali, “Benim için çok değerli o zamanki anılar. Bizim programımızda olup bir çok yeni tanınan isimlerden şimdilerde çok ünlü olanların; programımızdan geçmişliği vardır. Basit değil bunlar” diye konuştu.

“SELAMİ ŞAHİN, ETİLER’İN MUHTARIDIR”

Geçtiğimiz gün sosyal medyada çıkan Selami Şahin’in videosunu da yorumlayan Erbil, “Ay utandım. Şaka yapmıştır ya. Çok güzel ve şakacı bir insandır. Muhakkak yapmıştır. Etiler’in muhtarıdır o” diyerek kahkaha attı.

Mehmet Ali Erbil, Çağla Şıkel'den özür diledi!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMehmet Ali Erbil, Çağla Şıkel’den özür diledi!Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

‘Alışmak Sevmekten Zor’, ‘Gitme Sana Muhtacım’, ‘Seni Sevmediğim Yalan’, ‘Tapılacak Kadınsın’ ve ‘Seninle Başım Dertte’ gibi unutulmaz aşk şarkılarına imza atan Selami Şahin hakkında, ‘yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor’ iddiası ortaya atılmış ve ünlü ismin Etiler’deki görüntüleri yayınlanmıştı.

Evli ve üç çocuk babası usta sanatçının, menajerlik ajansı aracılığıyla yaptığı ve sosyal medya hesabından da yayınladığı açıklamada, “Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberlerle ilgili, sanatçının ailesi ve ekibi olarak derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Hayranları ile tokalaşması ve bu görüntülerin medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama zorunluluğu doğmuştur. Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır” ifadeleri yer almıştı.

'Yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor' iddiası! 'Selami'ye sahip çıkalım'

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR’Yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor’ iddiası! ‘Selami’ye sahip çıkalım’Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.