Snapchat Hesap Silme Linki 2023: Kalıcı Olarak Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır? « GAZİANTEP RADYO ZEUGMA

21 Haziran 2024 - 21:15

Snapchat Hesap Silme Linki 2023: Kalıcı Olarak Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?

Snapchat Hesap Silme Linki 2023: Kalıcı Olarak Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?
Son Güncelleme :

17 Şubat 2023 - 17:03

22 views

Akıllı telefonlar için geliştirilen Snapchat kullanıcıların birbirlerine yazılı metin, fotoğraf, ses ve video göndermesini sağlayan bir uygulamadır. 2011 yılında piyasaya sürülen bu uygulama son dönemlerde popülaritesini ise kaybetmeye başladı. Artık Snapchat hesaplarını kullanmayan kişiler kalıcı olarak silme arayışına girdi.

Hiç şüphesiz Snapchat’in popülaritesini kaybetmesinde en büyük etken Instagram ve Facebook’un kendilerine kattığı hikaye özelliği oldu. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya ağlarından Instagram’ım hikaye özelliği ve post özelliğinin bir arada olması Snapchat’e olan ilgiyi azalttı.

Snapchat Hesap Silme Linki 2023

 

Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Yukarıda verilen Snapchat hesap silme linkine tıklayın.Snapchat hesap silme sayfasına girin.Kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın.Tekrardan kullanıcı adı ve şifrenizi girin.Hesabınıza bağlı olan e-mail hesabına gönderilen şifreyi yazın.Ekrana gelen sayfadan hesap silme seçeneğine tıklayın.

Snapchat Hesabı Silerken Bilmeniz Gerekenler;

Snapchat hesap kapatma işlemi için hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi bilmeniz şart.Hesabınızı kapattığınızda Snapchat arkadaşlarınızla olan tüm bağlantılarınız kesilir.Snapchat hikayelerinizi kimse görüntüleyemez.Hesabınızda yer alan tüm mesaj, video ve fotoğraflar hesap kapatma işleminden 30 gün sonra tamamen silinir.

Snapchat Silme İşleminden Sonra Ne Olur?

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Snapchat 30 gün içerisinde tamamen kalıcı olarak silinecektir. Ancak hesabı silme işlemleri için kullanıcı adı veya e-postanızı ve şifrenizi biliyor olmanız gerekir. 30 gün içerisinde tekrar hesabınıza giriş yaparsınız Snapchat silme işlemi iptal olur.

Snapchat hesap silme isteği kabul edildiğinde size onay mesajı gönderir. Bu onaylama mesajı için doğrulanmış e-postaya ihtiyaç vardır.

Snapchat Uygulamasını Silince Hesap Silinir Mi?

Snapchat uygulaması telefondan kaldırıldıktan sonra maalesef hesabınız silinmez. Snapchat hesabını silmek için yukarıdaki yönergelerden yardım alarak silebilirsiniz.

Snapchat Hesabı Silinince Fotoğraf, Video ve Mesajlar da Silinir Mi?

Snapchat hesap silme işleminden sonra hesabınız hemen kapanmaz. 30 günlük süre içerisinde hesabınıza girmediğiniz taktirde hesap silinir. Hesap silindikten sonra video, fotoğraf ve mesajlar da silinir.

Facebook Dondurma ve Silme 2023: Facebook Kalıcı ve Geçici 'Hesap Dondurma ve Silme' İşlemi Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRFacebook Dondurma ve Silme 2023: Facebook Kalıcı ve Geçici ‘Hesap Dondurma ve Silme’ İşlemi Nasıl Yapılır?Haberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİNSTAGRAM HESAP SİLME, Dondurma ve Kapatma Linki – Kalıcı, Geçici İnstagram Silme Nasıl Yapılır?Haberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİNSTAGRAM DONDURMA Linki 2023 – Instagram Hesap Dondurma (Geçici, kalıcı instagram nasıl dondurulur?) Haberi Görüntüle

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.